Změněné stavy vědomí

    Zkušenosti z modliteb za osvobození ukazují, že přístupovou cestou pro působení zlého ducha může být také některý ze změněných stavů vědomí. Člověk ve stavu transu nemá nad sebou kontrolu, a jeho bezbrannou psychiku tak může infiltrovat náš nepřítel. Jde např. o:
    holotropní dýchání, drogové omámení, trans vyvolaný satanistickou či okultní hudbou nebo tancem, transcendentální meditaci, a další.  Vstupní branou může být i hypnóza, pokud je konaná okultistou.

    Je zajímavé, že samotný mechanismus hypnózy dosud není vědcům jasný: V dnešnej dobe významný počet autorov uznáva, že hypnotické sugescie môžu spôsobiť terapeutické zmeny. Mechanizmy, ktoré sa pri týchto terapeutických zmenách uplatňujú, nie sú celkom jasné. (časopis Česká a slovenská psychiatrie 2014 - Vladimír Zelinka)  Zde velmi záleží na tom, kdo ji dělá – jak je zaměřen, čím se duchovně zabývá.
    Marihuana – v mnoha státech včetně naší republiky jsme svědky „osvobozujícího tažení za legalizaci marihuany“. Různí „odborníci“ se předhánějí v tvrzeních, jak zázračný lék v marihuaně máme a jak moc si ubližujeme, když ho ještě nevyužíváme. Nějaké léčivé účinky zřejmě má. Nicméně řada lidí  pracujících v pomoci drogově závislým dosvědčuje, že marihuana je tzv. „startující či vstupní drogou“. Hodně narkomanů dnes těžce závislých začínalo právě „jen“ s marihuanou (např. 99,9 % uživatelů kokainu). Tento fakt a mnoho dalších vedl ke zrodu webové stránky marihuana, kde jsou soustředěny informace právě o ní. 

       Než se rozhodnete vyzkoušet marihuanu, nebo jakoukoli jinou drogu, získejte si informace o jejich důsledcích. Protože cesta zpět může být velmi bolestná a někdy i nemožná.

    V mé praxi jsem se už setkal s tím, že kořenem duchovních problémů (reakce na posvátno) byla i „jediná“ zkušenost s marihuanou. Jestli má stále někdo dojem, že užívání drog není zas tolik nebezpečné, ať si prohlédne fotografie jejich uživatelů v rozmezí několika let, které uveřejnila organizace Drug Rehabs, kde je však zaznamenán pouze vliv na jejich tělo..


 

BANNER NA VÁŠ WEB

Chcete-li si vložit na své stránky banner tohoto webu, stačí stáhnout si  tento obrázek , uložit na své stránky, a přiložit k němu odkaz: www.duchovniboj.cz

                      db.jpg (8,4 kB)