Proste a dostanete

Ježíš založil svou církev jako společenství, které má tvořit jeden organismus. V něm jsou jednotlivé jeho části propojeny, potřebují se a navzájem si slouží (1Kor 12,21-27). Proto zde vkládám také tuto rubriku, kam můžete napsat svou prosbu či modlitební úmysl. Vždyť od Ježíše samotného máme příslib: "Proste, a bude vám dáno; hledejte, a naleznete; tlučte, a bude vám otevřeno" (Lk 11,9)

Pravidla pro vkládání (formulář je úplně dole):

  • buďte struční
  • vložíte-li prosbu či úmysl, pomodlete se alespoň 1x "Otče náš" za ostatní vložené úmysly. Tak bude zajištěno, že se nás za úmysly modlí stále více. Úmysly vkládám do denní mše svaté.
  • pokud se v záležitosti vámi vložené něco zásadního posune k lepšímu, můžete pod vaší prosbou zanechat o tom zprávu pro povzbuzení ostatních
  • nemusíte nic vkládat, přesto se však můžete pomodlit za vložené úmysly. Každá modlitba se počítá... "V nebi nebude ani jeden lhostejný pohled, protože všichni vyvolení poznají, že si navzájem vděčí za milosti, které jim zasloužily korunu života" Sv. Terezie z Lisieux
  • pokud máte touhu se za úmysly přimlouvat pravidelně, můžete to dát vědět a pod jednoduchým jménem nebo zkratkou zde budete uvedeni. Pro vkládající bude povzbuzením, že se za jejich úmysly někdo pravidelně modlí. A možná tak naleznete i Vy lépe své místo v Božím plánu.
  • obsah nesouvisející s touto rubrikou bude odstraněn

Za vaše úmysly se nyní pravidelně modlí (jméno či zkratka přímluvce):

- MOJŽÍŠ

Jako první úmysl si zde dovoluji uvést PROSBU ZA CELOU SLUŽBU MODLITEB ZA UZDRAVENÍ A OSVOBOZENÍ, ZA TY, KDO TAK SLOUŽÍ, I ZA VŠECHNY, KTEŘÍ JEJICH SLUŽBU POTŘEBUJÍ. Rovněž do vašich modliteb svěřuji tuto stránku, aby co nejlépe sloužila duchovnímu boji církve.

Vzájemná modlitební pomoc

Papež František

Prosím za modlitby za papeže Františka, aby důstojně a zodpovědně reprezentoval katolickou církev a aby jeho názory a slova nebyla v rozporu se Písmem svatým. Zároveň prosím za Ducha svatého pro celou katolickou církev, aby tuto dobu ustála bez následků.

Za napravu

Prosim o motlitby za napravenie pokazeneho vztahu. Prosim o dar lasky, porozumenia a trpezlivosti pre nas. Pane, vyliec nasu lasku. Amen

Za Martina

Prosim o modlitby za Martina a jeho zbavenie od zavislosti na alkohole, za dobrotu a jemnost srdca a Bozie pozehnanie pre neho. Amen

Prosim o pozehnanie

Prosím o modlitby za pozehnanie mojho vztahu s Jurajom, za mnoho milosti pre nas, hlavne milost plodnosti.

prosím o modlitbu za uzdravení

Přátelé, ať už kdokoliv si to čtete, moc vás prosím přímluvnou o modlitbu.
S přítelkyní máme na víkend naplánovanou svatbu a po ní dovolenou. Už od února, kdy jsem dostal bakteriální infekci, se mi výrazně zhoršilo trávení, Někdy mě pálí žáha, jindy bolí celé břicho, většinou mám z té bolesti takový strach jíst, že nejím třeba celý den a potom hlady skoro omdlívám a nejsem schopen se s nikým ani bavit a každá starost navíc spouští ty nesnesitelné bolesti. Je mi 29 a nikdy bych nečekal, že něco takového budu zažívat už tak brzy. Našel jsem si hodnou, milou ženu, řekl bych, že i vymodlenou, po takové době samoty a když se nám blíží svatba najednou nastoupí takové nesnesitelné bolesti.

Moc vás všechny prosím o modlitbu za uzdravení už nevím, co dál.
Pán Bůh vám to zaplať.

Re: prosím o modlitbu za uzdravení

Milý Petře, nevím odkud Vaše zažívací potíže plynou. Zda příčinou Vašeho onemocnění byl Helicobater pylori, jiná bakteriální infekce, problém z jiné oblasti. Věřím že jste v péči gastroenterologa, ktery se Vam snaží pomoci. Prosim, zkonzultujte s nim, zda by Vám po běžné léčbě ATB pomohla Chios Masticha. Je to druh pryskyrice z ostrova Chios (www.mastycha.cz). Mám s ní velmi dobré zkušenosti. Pamatuji na Vás a na Vaši budoucí paní v modlitbě. Kez vám Pán mocně zehna.

prosba za obrácení a větší lásku k Bohu

Dobrý den,
prosím za větší lásku k Bohu a poslušnost pro mě, za obrácení pro členy mé rodiny a za zemřelé z naší rodiny.

Přímluva Panny Marie

Na přímluvu Panny Marie prosím o osvobození mojí dcery že všech závislostí a nezodpovědného způsobu života. Prosím aby Duch sv. naplnil srdce mé dcery vírou, nadějí a láskou.

Prosba za manželství

Chvála Kristu, ráda bych poprosila o modlitbu za naše manželství a jednotu v rodině. V důsledku nedostatku času (mého studia a manželovy práce) jsme se odcizili, trávíme spolu málo času, což má neblahý vliv na mou psychiku a také naše 2 děti. Prosím o manželovu pokoru, laskavost, něhu a touhu být součástí rodiny. Děkuji za každou přímluvu...

Prosba

za nalezení vhodné práce a partnerky pro život

Prosba za osvobození

Prosím o modlitbu za osvobození a za požehnání v rodinném i pracovním životě, ve kterých se mi již dlouhodobě nedaří. Za obrácení a uzdravení mých vážně nemocných rodičů. Děkuji moc.

za mladou maminku v komatu

Prosim o modlitbu za mladou maminku v komatu. Ve kterem se nachází po embolii a nasledne resuscitaci. Nyni dostala zapal plic nedari se ji probudit i kdyz leky na utlumeni jsou jiz minimalizovany. Ma dve male deti 1 a 2,5 roku. Reaguje na jejich hlas. Stekaji ji slzy, kdyz je slysi. Dekuji vam.

Prosba o modlitby za otvorenie srdca

Uz sa sama nevladzem modlit. Prosim za otvorenie srdca manzela pravej laske a za plnenie manzelskeho slubu. Zijeme v odluceni.

Re: Prosba o modlitby za otvorenie srdca

Mám dobré reference i vl. zkušenost s obrácením se na mystičku sv. Ritu, která prožila těžké manželství, prošla si i ztrátou manžela i obou synů a nakonec zakotvila v klášteře. Něco o ní se dozvíte i zde: https://stillerrita.wixsite.com/saint-rita-of-cascia

Dar viry a manzelske lasky

Prosim o modlitby za plneni manzelskeho slibu. .Pane vyslys nas, dekuji

Anezka

Prosim o modlitbu za malou Anezku. Zitra ji ceka narocna operace panve a kycli. Moc vam dekuji.

Re: Anezka

Moc vam vsem dekuji za vasi primluvu. Anezka se po operaci zotavuje. Dnes ji privezli z nemocnice domu. Diky Panu.

Prosba o modlitbu

Prosím o modlitbu za zvládání úzkosti a deprese, za obrácení mého života k lepšímu, zejména v pracovní oblasti. Děkuji Tom

Sárinka a její rodina

Naléhavě prosíme za osmiletou Sáru s osteoporózou, která má nyní po pádu šest zlomených obratlů a to v místech, kde se jí obratle už začaly sesedat.. Prosíme také za celou její rodinu s vleklými problémy nejrůznějšího charakteru. Pán Vás mocně odměň a požehnej za každou přímluvu, rodiče jsou již na pokraji sil a zápasí o víru. Díky moc..

Záchrana manželství v hluboke krizi

Prosím o motlidby za záchranu našeho manželství. Za nevěrného manžela, ať opět najde víru v Boha a cestu k rodině a uskutečňováni manželské lásky a věrnosti. Ať jeho milenka nerozbiji rodinu, ať je Bohem oproštěna citu k mému manželovi...

prosba za zkoušené...

Prosím o modlitební podporu zvláště pro ty, kteří jsou v těchto největších svátcích roku vystaveni útokům zlého. Kéž Světlo Ježíšova vítězství nad smrtí dosáhne až do jejich duší.

Prosba o modlitbu

Prosím o modlitbu za víru a ochranu pro své děti a všechny své blízké. Zvláště prosím za moji dceru Elišku, která je v zajetí závislostí a za její děti - za vyřešení všech problémů s tím souvisejících. Děkuji

Koronavirus

Prosím za modlitby za zastavení šíření koronaviru a za jeho brzké vymizení. Za ochranu mojí rodiny, jelikož žijeme v Praze, v centru nákazy. Dále také za modlitbu pro ostatní rodiny v ČR i ve světě, za uzdravení nakažených, za lékaře, za zdravotní sestry i ostatní zdravotnický personál; dále za ty, kteří zemřeli na tuto nákazu, aby je Pán přijal do své náruče. Prosím za vládnoucí politiky, za zodpovědnost lidí, aby opatření vlády nebrali lehkovážně. Prosím za Itálii, aby tamější kritická situace polevila. Prosím za Evropskou unii, aby se v boji proti koronaviru sjednotila. Samozřejmě prosím rovněž za duchovní, kteří se za nás urputně modlí.

Za rodinu kamarádky

Prosím za moji kamarádku a jeji rodinu. Zvlášť za dceru Lucii. Jsou natolik sužováni zlem, že prosí o modlitby, přesto, že jsou nevěřící. Prosím za Lucii, která začala trpět nevysvětlitelnými výbuchy zloby a pocity strachu. Její stav děsí rodinu. Prosím za její duchovní a duševní uzdravení, za její malé dítě a za Boží požehnaní pro všechny a za nalezení Boží lásky. Děkuji.

strach

Prosím o modlitbu za osvobození od strachu a malomyslnosti, kterými se ubíjím, a o modlitbu za pokoj a větší zakotvení v Bohu.
Děkuji. Bůh Vám žehnej za tuto službu.

Prosba o modlitby

Prosím o modlitby za obrácení mého manžela a dětí a za mé nové povolání. Děkuji. Bůh vám žehnej.

Prosba o modlitbu za zachování manželství a víru pro manžela

Prosím o modlitbu za zachování a uzdravení manželství, manžel odpadl od víry, věnuje se new age. Pravděpodobně absolvoval nějaký rituál, už nechce žít v manželství a v rodině. Hledá si nový vztah a asi se chce 29 letech rozvést. Prosim o modlitbu za manžela, aby se mu vrátila víra a naděje. Prosím také o modlitbu za dcery.

Re: Prosba o modlitbu za zachování manželství a víru pro manžela

Bohužel je to častý jev, že následkem kontaktu s okultismem je rozpad vztahů.. Sjednoťte se s dcerami v pravidelné modlitbě za něho a proste o zrušení moci tohoto rozdělení. Nejúčinnější je modlitba spojená s pokáním, klidně můžete zástupně prosit i za něho "odpusť NÁM naše hříchy.." Žehnám Vám...

Za víc lásky, odpuštění a schopnost pokračovat

Už nevládnu. Jsem zbitá zlem, které mi ubližuje skrze manžela. Mám strach a ztrácím naději. Prosím, aby dnes narozený Ježíš spolu s Marií a Josefem vzali do rukou naši rodinu. Abych přála manželovi vše dobré a dokázala mu žehnat a odpouštět. Prosím za naše děti, aby nebyly poznamenané do svých životů.

Re: Za víc lásky, odpuštění a schopnost pokračovat

Pane vyslys moju modlitbu

Prosba za obrácení

Prosím o modlitbu za obrácení mého umírajícího bratra k Bohu a za spásu jeho duše. Moc děkuji za společenství modlitby.

Prosba o přímluvnou modlitbu

Prosím o modlitbu za mého švagra Petra, který je alkoholik a rodina trpí. Má čtyři děti, nechce se mu pracovat, žádná zodpovědnost. Nemá sílu čelit zlu, které ho ovládá. Prosím o modlitbu, aby dostal sílu změnit něco ve svém životě. Přestat s alkoholem a být dobrým a zodpovědným manželem a tátou. Prosím Pannu Marii , aby ho vzala pod svou ochranu. Děkuji

Pane smiluj se

Prosím o modlitbu za dceru Kateřinu,za její práci,kterou nemůže pořád najít a za její návrat k Bohu,prosím i za manžela Karla aby se Pán dotkl jeho srdce.

Prosba za uzdravenie z ťažkej depresie

Prosím za motlitbu za moje uzdravenie z ťažkej depresie Lieky už 1,5 roka nezaberajú Nie som schopná vôbec normálne fungovať Ďakujem veľmi pekne

Prosba za naši zemi

Prosím, abychom se společně více modlili za naši zemi, za politiky, kteři za náš rozhodují. Aby náš národ a jeho představitelé více se obraceli k Bohu a více se spoléhali a věřili v Ježíše.

Za osvobození manželství od útoků zla

Prosím o modlitbu za nase manželství v krizi, za pokoru a milosrdenství pro nás oba, za lasku, uctu a věrnost, a pokud to, co cítím a myslím si, je zdrojem problémů, ať mi Pan pošle ujištění, že bojuji na správné frontě a ať mi v tom boji pomůže, protože já už nevládnu. Prosím o větší důvěru pro mě.

Strach, úzkosti

Prosím o modlitbu za uzdravení a osvobození od zlého pro mého 18 ti letého syna, trpí úzkostmi, strachem, nikam nechodí a ztrácí Pána Boha. Děkuji

Prosba za osvobození manžela od ZLA

Prosím za manžela, alkoholik (až deset piv denně + tvrdý alkohol), závislost na tetování (po každém těžký hnisavý zánět), piercing... V mládí bral drogy, pak konverze, křest a biřmování. Nyní je mu padesát let, nežiji s ním, v jeho blízkosti je mi špatně (cítím přítomnost zla). Náš sňatek byl církevní, jsem katolička. Děkuji vám všem za modlitby.

prosba o modlitební doprovazení tohoto mladeho paru

Prosím o modlitbu za dva mladé lidi z Brna

za Dominiku a Tomase za vyproseni daru vztahu, viry, nadeje a lasky v situaci kdy je rozdeluje zavazek prekazky

prosím o spolecenství modlitby a nalezení síly v jejich srdcíh vztoupit znovu do vztahu Bože dej jim tuto milost litosti prave ted .... nevzdam to kazdy den se budu modlit dale ... Bohu diky za dar modlitby Amen

Osvobození ze závislosti

Prosím o modlitbu za nevěřícího souseda Tomáše, závislého na alkoholu, který si problém nepřipouští a manželce s dětmi již dochází síly. Kéž najde sílu se léčit a celá rodina pozve Boha do svého života.

prosba o obrácení dcery a manžela

Moc prosím o modlitbu za mou dceru Kateřinu,která sešla z cesty víry,prosím Pána,aby se dotkl jejího drdce a taktéž prosím za mého manžela Karla,který snad.. našeho Pána teprve hledá,děkuji mockrát

Prosba za osvobození ze závislostí

Prosím o modlitby za osvobození ze závislostí na drogách, alkoholu, cigaretách pro moji dceru Elišku. A za její uzdravení že všech souvisejících problémů.

Prosba za čínské křesťany

Prosím o modlitbu za čínské křesťany, kteří tu jsou v azylovém řízení a azyl jim byl zamítnut, přestože na něj mají nárok a ve své zemi jim hrozí vězení i mučení. Zanedlouho bude jejich žádost znova projednána soudem v Ostravě.

Prosba za záchranu manželství a za manzela

Prosím o modlitbu za naše manželství v krizi a za manžela,aby ukončil vztah s jinou ženou a našel cestu zpět ke mě a k dětem.Moc děkuji za modlitbu!

Osvobození od Zlého

Prosím za kamarádku Moniku a její rodinu, aby našli cestu k Bohu . Prosím, aby byli osvobozeni ode všeko zlého a v jejich domě zavládl pokoj. Prosím, aby je Pán osvobodil od nevysvětlitelných úkazů v jejich domě, od strachu a nemocí.

za úplné osvobození, ochranu a obrácení rodiny

Prosím o modlitby za úplné osvobození od zlého, za ochranu před útoky a za obrácení a spásu celé naší rodiny (muže, syna, rodičů mých i mužových, sourozence a jejich rodiny). Za vedení Duchem Svatým.

Prosím za návrat manžela a manželství

Prosím za návrat manžela a manželství,manžel chce po 28 letech rozchod,máme 3 děti,je moje životní láska. Děkuji

Prosba o modlitbu za osvobození

Moc Vás prosím o modlitbu za osvobození od útlaku toho zlého za mou snoubenku Ivetku. Moc Vám děkuji a ať Vám Pán žehná.

Za Terezku

Prosím o modlitby za Terezku 8 let. Od první třídy pociťovala nenávist od své učitelky, prožívala strachy , úzkosti a nespravedlnost. V březnu se dostala do situace, kdy není schopna vrátit se k této učitelce. Prosím za zdárné vyřešení a uzdravení z těchto problémů. Je zasažena celá rodina. Děkuji za modlitby

Re: Za Terezku

Bůh vyslyšel naše modlitby. To, co se zdálo úplně neřešitelné, se za posledních pár dní začalo měnit k dobrému.Ředitelka školy vyměnila učitele skoro všem třídám, takže třída Terezky bude mít od září hodnou paní učitelku.Terezka byla u prvního svatého přijímání, které ji dalo velkou posilu a na dovršení všeho, nás nečekaně navštívil známý kněz, který ji udělil svátost nemocných a ta ji osvobodila od předešlých strachů. Opět se raduje ze života. Děkuji všem za modlitby a dál se modlím, aby i vás Pán vyslyšel.
Marie

Re: Re: Za Terezku

Děkuji velmi za Vaši zprávu o zlepšení a tím i za Vaše svědectví. Posilujeme se tak navzájem. Všem Vám žehnám...

prosba o modlitbu za ty, kteří ji potřebují

Milé sestřičky, prosím vás o modlitbu za Milana, jeho bratra a rodiče; za Lenku a její maminku; za všechny moje děti a jejich rodiny, maminka.

Prosba o zachování manželství

Prosím o modlitbu za zachování a uzdravení manželství, manžel se chce po 22 letech rozvést. Zároveň prosim o modlitbu za manžela, aby se mu vrátila víra a naděje.
Děkuji

Re: Prosba o zachování manželství

Vřele doporučuji projít si 4 body před modlitbou za své bližní od P. Ivančiče..
https://www.duchovniboj.cz/prostredky-duchovniho-boje/modlitba/

Prosba o modlitbu

Prosím o modlitbu za uzdravení z drogové závislosti mého syna a návrat k Bohu celé mé rodiny. Bez Ježíše bych tento kříž neunesla. Děkuji

Re: Prosba o modlitbu

Vřele doporučuji projít si 4 body před modlitbou za své bližní od P. Ivančiče..
https://www.duchovniboj.cz/prostredky-duchovniho-boje/modlitba/

rozlišení

Prosím o pomoc v modlitbě za rozlišení, zda se vdát za muže, který se před svou konverzí vážně a dlouhodobě věnoval reiki.

Prosba

Prosím o modlitbu za ochranu před zlobou a nenávistí mého manžela proti mě a mé rodině.Zároveň prosím osvobození svázanosti nenávistí a zlobou pro mého manžela.
Mnokrát děkujiza ukončenie rozvratu rodiny

Prosím o modlitbu za ukončenie mimomanželského vzťahu našej spolupracovníčky Zuzany so ženatým mužom, ktorá rozvracia rodinu, kde sú deti

Prosba za uzdravenie

Prosím o modlitbu za uzdravenie ze silného pesimismu, úzkostí a strachu, které mě provázejí. Komplikuje mi to život a teď silně i při hledání nového zaměstnání. Moc děkuji...

Prosba o modlitbu

Velmi prosíme se ženou o modlitby, abychom zvládli všechny problémy, které máme, našli konečně zaměstnání, dostali se z finančních problémů, měli harmonické vztahy. Všem moc děkujeme.

prosba za znovuzrodenie

Prosím o modlitby za nové srdce a nového Ducha pre moju dcéru Katku, za múdre srdce, aby vedela prijať Pána Ježiša za svojho spasiteľa.
Ďakujem za vaše modlitby.

Odvedení nepřátel a lidské zloby ze života

Prosíme o vaše modlitby, aby Bůh z našeho života odvedl lidi, kteří nám záměrně anonymně škodí a způsobili nám už velké škody na majetku i dobrém jménu a obrana přes úřady je malá. Ať je nám Bůh v této věci milostiv. Děkujeme.

Spása a život v lásce

Prosím o modlitbu za spásu celé mojí rodiny ( i zemřelých) z mé a manželové strany a za spásu moji. Prosím za můj život i život celé rodiny žitý v lásce k Bohu a k bližním.

sobotní koncert

Spojme se v modlitbě za ochranu před následky koncertu polské satanistické skupiny Behemoth v sobotu 12.1.v Praze na Karlově. Z jejich oficiálních videoklipů jasně čiší rouhání Bohu a satanismus. Modleme se za zmírnění duchovních negativních následků této akce či za její úplné zrušení. Negativismu a temnoty máme v naší zemi dost, a tato skupina pokoj a mír do srdcí rozhodně nepřináší.

Prosba za osvobození

Prosím Boha stále i vás za osvobození z částečné posedlosti.

osvobození od úzkostí

Prosím o modlitbu za osvobození od strachů, obav a úzkostí, které mi ztěžují žít plně v Boží přítomnosti a radostně ho následovat. Děkuji

PROSBA O POŽEHNÁNÍ

Prosím za naši farnost a zvláště za kněze, aby byl veden Duchem svatým. Prosím za děti, které vyučuji náboženství, i za nepokřtěné, aby jim Pán žehnal. Prosím, o Boží pomoc a vedení v této službě.

vroucná prosba o modlitby

Pane Ježíši synu Boží smiluj se nad námi hříšnými
a požehnej a ochraňuj naše rodiny

Za návrat do církve

Prosím o modlitbu, abychom se s manželem vrátili zpět do katolické církve.
Děkuji moc.

Re: Za návrat do církve

Prosím o odpuštění, že jsem zbloudila. Existuje odpuštění u lidí?

Re: Re: Za návrat do církve

Určitě jsou schopni odpuštění všichni, kdo jsou ve spojení s Bohem. Každý z nás touží po nějakém odpuštění a každý děláme chyby, Budu se za Vás modlit.. Věřím, že vše bude zase dobré.

Re: Re: Re: Za návrat do církve

Děkujeme za modlitby. Já už jsem v církvi, manželovi to bude ještě dlouho asi trvat.
Díky. Bůh Vám žehnej
Zuzana

Re: Re: Re: Re: Za návrat do církve

Zautočilo velké zlo.
Už v církvi nejsem a asi nikdy ani nebudu. Zuzana

Re: Re: Re: Re: Re: Za návrat do církve

Vrátila jsem se zpět. Děkuji za modlitby.

Záchrana manželství

Prosím o modlitbu za záchranu našeho manželství, manžel se chce po 33 letech společného života rozvést.
Děkuji za modlitby.

Za rodinu

Prosím o Boží pomoc v beznadějné situaci v našem manželství, abychom dokázali přestát všechny zkoušky a znovu nalezli Kristův pokoj.Prosím za naše děti, aby jim Pán stále pomáhal a vedl je po správné cestě.

Prosba o modlitbu

Chvála Kristu,
prosím o modlitbu za Moniku a Karla , kteří procházejí těžkým obdobím v rodinném životě.
Děkuji

prosba o modlitbu za Pavla

Prosím o modlitbu za pana Pavla 42 let. Je alkoholik, začal brát drogy a chce si vzít život. Několikrát se pokoušel o sebevraždu. Jeho rodina už nemá dostatek sil. Děkuji.

křest ohněm

Toužím přijmout skutečný křest vodou, skutečný křest Duchem a skutečný křest ohněm, abych nepromarnila čas, který pro toto jediné mi byl vyměřen zde na zemi.

Re: křest ohněm

Proste a dostanete, hledejte a naleznete, tlučte a otevře se vám... Mt 7,7 :-)

prosba za mojí mámu

Dobrý den prosím o modlitby za to, aby se moje 70ti letá máma usmířila před svojí smrtí s Pánem.
Děkuji

Prosba o modlitbu za uzdravení

Prosím o modlitbu za uzdravení z roční traumatické situace, zatím mi byly zjištěny čtyři druhy poruch osobnosti. Děkuji

Modlitba za obrácení

Prosím o modltbu za mého dospělého syna, který je přesvědčený, že ho Bůh už dávno opustil a že ho neslyšel, když se jako dítě k němu obracel. Prosím za uzdravení všech jeho zranění, které se mu neustále prohlubují a namlouvají mu, že ho Bůh nemá rád. Deformuje se tak jeho charakter, snižuje sebevědomí a zvyšuje nenávist. Prosím za jeho uzdravení, aby poznal Boží lásku i lásku svých bližnich.

Vnitřní uzdravení

Prosím za vnitřní uzdravení. Cítím silné útoky zvláště na svých zranitelných místech a v době, kdy se snažím pracovat pro Boha zažívám často různá ponížení a výsměchy. Velice mne to zraňuje a ochromuje. Věnuji se dětem, vyučuji náboženství a i přesto, že zažívám mnoho radosti z této služby, tak mi i Zlý dává najevo svou nelibost a často mi ubližuje. Prosím o sílu a pomoc Boží, abych vytrvala.

Prosba za dar Ducha svatého a schopnost tento dar přijmout

Prosím o dar Ducha svatého a schopnost jej přijmout a změnit tak sebe - pro mne, syna dceru a všechny, kdo kdy vstoupili do našeho života.

Prosba o modlitbu

Prosím o intenzívnu modlitbu za mojho brata Pavla za vyslobodenie z moci Zla, za dar viery, za vnútorné uzdravenie. Je homosexuál a má v sebe čím ďalej tým viac agresivity, zvlášť voči rodičom. Ďakujem a vyprosujem Božie požehnanie.

Prosba o vysvobození

Prosím o vysvobození ze zlých jevů. Děkuji.

Prosba za uzdravení manžela - od 8.12.2017 v nemocnici

Prosím o modlitby za uzdravení mého manžela (Daniela). Má ulcerozní kolitidu již 13 let, nyní už tři a půl měsíce jen leží, z toho 2 měsíce je v Motole. Stále se přidávají nové a nové komplikace, sotva se jedna dá do pořádku, někdy ani to ne, už je tu další. Operace hemeroidů, stálé krvavé průjmy, pak bakterie klostiridie, pak transfúze kvůli anémii, pak nízké leukocyty, bakterie v krvi, zánět prostaty, retence moče, a poslední dva týdny horečky kolem 40, které se stále vrací. Lékaři neví, čím to je. Svěrač naprosto nefunguje již 2,5 měsíce. Velký úbytek váhy (56kg), svaloviny, slabost, vyčerpání, úzkosti a panické ataky... Děkuji moc za všechny modlitby, kéž by se Pán oslavil a Dana úplně uzdravil. L+

prosba o dělníky na Pánovu vinici

Prosím,abychom společně prosili o více exorcistů , kněží či laiků,co budou sloužit službou osvobozování a uzdravování v Katolické Církvi a také za všechny,co již tuto službu dělají a za trpící a svázané lidi. Pán Bůh zaplať!

prosba za uzdravenie

Prosím o príhovor za neplodné manželstvo, ktoré sprevádzajú (s prestávkami) 15 rokov sa opakujúce choroby a útoky. Nech Vás Pán žehná.

Pseudo věštění

Prosím o modlitbu za Markétu z Prahy, která zcela podléhá závislosti na kartách, kyvadlu a podobným pseudo věšteckým technikám. Již špatně rozeznává realitu od představ a iluzí. Ničí svými představami mnohé životy, vztahy i celé rodiny a jejich osudy. Je v okruhu lidí z podobnými problémy a je pod jejich velkým vlivem. Trpí také celá naše rodina. Děkuji.

Prosba

Prosím o modlitby, aby mi Pán dal silu uniesť a vydržať tieto útoky a ťažkú situáciu plnú obviňovania a vyhrážok v práci. Nech ma sprevádza svetlo a múdrosť Ducha Svätého všade tam, kde ma pošle. PBZ

Prosba

Prosím o modlitby , aby Duch Svätý vniesol svoje svetlo do tejto zložitej ťažkej situácie v práci, nech mi dá silu vydržať, aby sme všetko vyriešili k vzájomnej spokojnosti. PBZ

Prosba o duchovní pomoc se závislostí na pornografii

Dobrý den,
byla jsem závislá na pornografii. Musela jsem se u ní ukájet i 4x denně. Pak jsem si řekla, že takhle to už nejde dál a zřekla jsem se nároku na svůj orgasmus, který s manželem neprožívám (jedinkrát za jedenáct let manželství), ale který si dokážu navodit sama. Byla jsem z toho frustrovaná, ale vidím, že jiná cesta, než odříkání, není. Přesto se mi stane, že se musím jednou za týden ukojit u internetové pornografie. Co mám dělat? Modlím se denně ráno i večer, i růženec, a přesto se z toho nedokážu vymanit.

Re: Prosba o duchovní pomoc se závislostí na pornografii

V Katechismu je možné se dočíst, že použití pornografie je těžký hřích. To prakticky znamená, že po každém podlehnutí pornografii je nutné jít před Sv. přijímáním ke Sv. zpovědi. V opačném případě by se Sv. přijímání stalo svatokrádeží, neboli smrtelným hříchem. Bůh pak pomůže. Sama to jsi schopna zvládnout jen do určité míry.

Re: Prosba o duchovní pomoc se závislostí na pornografii

Možná se mýlím, ale někdy se mi ve věcech, kterých se neumím zbavit, vyplatilo se na ně nesoustředit vůbec, ani negativně. Možná jen příliš řešíš, že máš problém, čímž jej vlastně přikrmuješ. Na mši přece i kněz žádá: nehleď na naše hříchy, ale na víru své církve... Mám z tvých slov pocit, že když se modlíš růženec, modlíš se ho zase za ten problém, čímž se, dle mého, modlíš neodpoutaná od své mysli a je to tedy vůbec modlitba? Když mám plnou hlavu hloupostí, sednu si nebo lehnu (raději si sedni nebo usneš) a snažím se odpoutat od svých myšlenek - jen je pozoruji a vůbec nehodnotím. Neustanou, ale přestanou mě ovládat... Taky můžeš mít hormonální problém nebo je to jen hloupý návyk. Máš to těžký, zkusila bych psychologa nebo jak píšu, prostě se tím přestat zabývat... na internetu jsou přenáááádherné přednášky Vojtěcha Kodeta, zkus ty :-)

Re: Prosba o duchovní pomoc se závislostí na pornografii

Že se zbláznili ti, kdo porno fotí nebo natáčejí je jedna věc, ale vždycky si říkám...jak je jejich matkám nebo babičkám... a jestli by se mi líbilo, kdybych měla děti, že někdo masturbuje nad jejich nahotou?

vnitřní uzdravení

Prosím o modlitbu za uzdravení vztahu k sobě a druhým lidem.

Re: vnitřní uzdravení

Mám tentýž problém, budu se modlit za Vás denně jeden desátek růžence.

Přidat nový příspěvek

BANNER NA VÁŠ WEB

Chcete-li si vložit na své stránky banner tohoto webu, stačí stáhnout si  tento obrázek , uložit na své stránky, a přiložit k němu odkaz: www.duchovniboj.cz

                      db.jpg (8,4 kB)