Proste a dostanete

Ježíš založil svou církev jako společenství, které má tvořit jeden organismus. V něm jsou jednotlivé jeho části propojeny, potřebují se a navzájem si slouží (1Kor 12,21-27). Proto zde vkládám také tuto rubriku, kam můžete napsat svou prosbu či modlitební úmysl. Vždyť od Ježíše samotného máme příslib: "Proste, a bude vám dáno; hledejte, a naleznete; tlučte, a bude vám otevřeno" (Lk 11,9)

Pravidla pro vkládání (formulář je úplně dole):

  • buďte struční
  • vložíte-li prosbu či úmysl, pomodlete se alespoň 1x "Otče náš" za ostatní vložené úmysly. Tak bude zajištěno, že se nás za úmysly modlí stále více. Úmysly vkládám do denní mše svaté.
  • pokud se v záležitosti vámi vložené něco zásadního posune k lepšímu, můžete pod vaší prosbou zanechat o tom zprávu pro povzbuzení ostatních
  • nemusíte nic vkládat, přesto se však můžete pomodlit za vložené úmysly. Každá modlitba se počítá... "V nebi nebude ani jeden lhostejný pohled, protože všichni vyvolení poznají, že si navzájem vděčí za milosti, které jim zasloužily korunu života" Sv. Terezie z Lisieux
  • pokud máte touhu se za úmysly přimlouvat pravidelně, můžete to dát vědět a pod jednoduchým jménem nebo zkratkou zde budete uvedeni. Pro vkládající bude povzbuzením, že se za jejich úmysly někdo pravidelně modlí. A možná tak naleznete i Vy lépe své místo v Božím plánu.
  • obsah nesouvisející s touto rubrikou bude odstraněn

Za vaše úmysly se nyní pravidelně modlí (jméno či zkratka přímluvce):

- MOJŽÍŠ

Jako první úmysl si zde dovoluji uvést PROSBU ZA CELOU SLUŽBU MODLITEB ZA UZDRAVENÍ A OSVOBOZENÍ, ZA TY, KDO TAK SLOUŽÍ, I ZA VŠECHNY, KTEŘÍ JEJICH SLUŽBU POTŘEBUJÍ. Rovněž do vašich modliteb svěřuji tuto stránku, aby co nejlépe sloužila duchovnímu boji církve.

Vzájemná modlitební pomoc

Prosba za návrat bývalého partnera.

Prosím o modlitbu za návrat bývalého partnera. Poprvé jsme se potkali v nevhodný čas. Moc děkuji

Thanks

Jsem tak šťastný, že mám svou ženu zpět!!!!! Jmenuji se Jack Franklin, chci se podělit o svůj úžasný zážitek s největším kouzelníkem Dr. OBO, moje žena mě podváděla, a když jsem zjistil, že jsme se pohádali, což vedlo k tomu, že požádala o rozvod, plakal jsem a v tu chvíli jsem onemocněl. , když jsem hledal na internetu citáty o lásce, viděl jsem lidi mluvit o něm a jeho skvělé práci, ti, jejichž případ byl podobný mému, zanechali jeho kontaktní údaje, kontaktoval jsem ho a řekl mi, ať se nebojím, že po 24 hodinách zruší rozvod a ona se ke mně vrátí poté, co udělám vše, oč mě požádal, k mému největšímu překvapení jsem druhý den večer slyšel zvonek zvonit na dveře, byla to moje žena, poklekla a prosila mě, abych ji přijal zpět, bylo to pro mě jako sen, ale skutečný, ještě jednou děkuji Dr. OBO, jste pro mě skutečně požehnáním. moje žena a já spolu žijeme šťastně

Re: Thanks

Děkuji za svědectví o Vašem štěstí, které Vám přinesl návrat Vaší ženy zpět, a dokonce s prosebnou lítostí. Moc Vám přeji, aby Vaše společné štěstí pokračovalo. Jen si zde dovoluji upozornit na to jedno pravidlo, které v duchovním světě platí - a to: Je velmi důležité vědět, odkud nám pomoc v našem životě přichází, z jakých zdrojů. Jako lidé víry v Trojjediného Boha víme, že v duchovním světě existují jen dva protikladné tábory, které se oba snaží zaujmout člověka a převést jej na svou stranu: Bůh a Jeho anělé či svatí v nebi se snaží pomoci člověku do nebe, a potom padlí andělé, kterým jde o opak. A není vždy snadné rozlišit, odkud nám nabízená pomoc přichází. Zpočátku vše může vypadat velmi dobře, ale později špatný strom vždy přinese špatné ovoce. Ani fyzické uzdravení není potvrzující známkou toho, že daný člověk má své dary od Trojjediného Boha Otce, Syna a Ducha svatého.
Snažil jsem se zjistit na internetu více o Dr. OBO, ale to se mi nepodařilo. Vy píšete, že je to kouzelník. Pokud opravdu používá nějaké magie (byť k napravení vztahů), obávám se, že Vaše radost nebude moc dlouhodobá. Píšete, že jste udělal vše, oč Vás požádal. Bylo by zajímavé vědět, co to bylo, zda nešlo o nějaké úkony z oblasti magie. To byste si víc uškodil, než pomohl, jako o tom svědčí celé tyto stránky. Ostatním proto nedoporučuji se na pana kouzelníka obracet. Každopádně Vám žehnám a přeji, abyste své řešení hledal vždy v Ježíši Kristu, který má svrchovanou moc nad celým duchovním světem a dokáže skutečně a trvale proměňovat lidské životy. P. Antonín, OCarm.
P.S.:ale už jsem zjistil,že pan Bobo nabízí také woodoo, santerii a získání peněz skrze kouzla,tak kontakt na něj zde mažu

Prosba za brzke nalezeni zivotniho partnera

Prosim o modlitbu za brzky navrat byvaleho partnera a za zalozeni rodiny. Pokud neni tento navrat v souladu s Bozi vuli, prosim o modlitbu za brzke nalezeni zivotniho partnera a za zalozeni rodiny.

Prosba o uzdravení

Prosím o modlitbu za uzdravení mého strýce, který je ve vážném stavu v nemocnici s covid. Děkuji. Eliška

Uzdravení

Prosím o modlitbu za moje úplné uzdravení mozku, tak abych zase začala vidět a cítit světlo, děkuji, Tereza

Uzdravení

Prosím o modlitbu za vnitřní uzdravení. Jsem nevidomá maminka dvou maličkých dětí, třetí se narodí za dva měsíce. Jsem svázaná smutkem a beznadějí spojenou také s mým postižením, nedokážu uvěřit své hodnotě jako ženy a provází mě pochybnosti i o Boží dobrotě. Též prosím za naše manželství, často bojujeme, manžel opouští pravou víru a hledá v hinduismu. Moc děkuji a též vyprošuji požehnání vám všem!

prosba o modlitbu za ty, kdo ji potřebují

Drazí, děkuji vám a stále prosím o modlitbu za děti a jejich rodiny. Pro Jitku, Milana, Marka a Janičku prosím o modlitbu za osvobození se od zlého a od psychické poruchy, za dary uzdravení, pevné víry, za dary Ducha svatého, životní sílu, trpělivost, odpovědnost, pracovitost, lásku, vstřícnost a pokoru. A prosím o modlitbu za dar úplného uzdravení pro Anežku, Arnoštku a Pavla. A také prosím o modlitbu za obrácení hříšníků a za duše v očistci.

Manželská krize

Moc prosím za modlitbu za naše manželství. Udělala jsem mnoho chyb, neslyšela jsem, když mi manžel říkal, že se mu některé věci nelíbí. Já jsem ho nevnímala a byla jsem zahleděná do vlastní dokonalosti, manžela jsem hodně srovnávala s druhými, ve všem jsem se angažovala, vše jsem věděla nejlépe a manžela jsem brala jako stále nespokojeného stěžovatele... Byla jsem moc hloupá, moc jsem manželovi ublížila... Teď je naše manželství v troskách a muž mi vše vyčítá. V mnohém má pravdu.... Bylo pro mě těžké to přiznat sobě a pak i jemu... Dokázala jsem se podívat té ošklivé pravdě o sobě do tváře...manželovi jsem se omluvila a poprosila ho o odpuštění. On ale chce, abych dělala věci, které jsem dřív naslibovala...ja ale nemůžu, protože vím, že to bylo špatně... On mi ale nedokáže odpustit... Oba cítíme velikou bolest... Já nevím, jak odčinit, co jsem způsobila a jen čekám na manželovo odpuštění, které ale nepřichází... A krize se prohlubuje... A já mám pocit, že mě Bůh neslyší... Vůbec nevím, co mám dělat... Ježíši, prosím Tě, učiň zázrak a uzdrav naše manželství, všechny bolesti a zranění, naplň naše srdce láskou a pomoz nám odpustit si a začít znovu! Vyslyš moji prosbu, Ježíši...

Re: Manželská krize

Pán Vám už odpověděl.. - "Čiňte pokání a věřte evangeliu..." ON se už postará o ostatní.. Moc Vám žehnám..

Prosba o modlitbu v těžké situaci

Prosím o vyslyšení prosby k naléhavému vyřešení problému a sporu s manželem ohledně budoucího bydlení (jedině zázračný dar Boha může pomoci nalézt nám správné řešení).

Prosba

Prosím o modlitbu za obnovení vztahu, odpuštění a vzájemnou lásku. Prosím o uzdravení duchovních zranění v rodině a osvobození od vlivu zlého.
Pán Bůh zaplať ...

prosba o modlitbu za ty, kdo ji potřebují

Drazí, děkuji vám a stále prosím o modlitbu za děti a jejich rodiny. Pro Jitku, Milana, Marka a Janičku prosím o modlitbu za osvobození se od zlého a od psychické poruchy, za dary uzdravení, pevné víry, za dary Ducha svatého, životní sílu, trpělivost, odpovědnost, pracovitost, lásku, vstřícnost a pokoru. A prosím o modlitbu za dar úplného uzdravení pro Anežku, Arnoštku, Magdu a Pavla. A také prosím o modlitbu za obrácení hříšníků a za duše v očistci.

Rodina

Drazí přátelé...
moc prosím za tichou modlidbu za svoji rodinu a hlavně teď maminku.
Není ji dobře a zítra jde znovu na Bulovku.
Ať se jí udělá lepe...
Má krásná vnoučata od bratra a jednu, malou 3 letou ode mě...
Má svého manžela...
Ať se prosím zlepší a ještě nějaký čas s námi je.
Přišla jsem o pejska, který mi dával teplo... a najednou mi začne nemocně zlobit i maminka. Dcerka je malá, jsem s ní sama.
Z celého srdce si přeji, aby mamka toto dala.
S dcerou, s bratrem a jeho dětmi a jejím manželem ji velmi potřebujeme...

Prosím o malinkou modlitbu.

Velmi děkuji a přeji Vám mír v srdci a mnoho zdraví pro Vás a Vaše blízké!

Maruška

Šance

Prosím modlitbu o lásku MM. Miluju ho z celého svého srdce a vím , že i on. At se přestane bát a vše spolu zvládneme. Neumím si představit život bez něj. Dále prosím o zdraví pro mé všechny milované lidi, tvory. Taktéž o klid na Zemi. Žádná pandemie tu nebyla, ani není. Lidé žijte. Musíme bojovat za svobodu. Moc a Moc dekuju za cokoli

Prosba

Prosím o dobré vyřešení těžké situace a o pomoc. Děkuji

prosba o modlitbu za ty, kdo ji potřebují

Drazí, děkuji vám a stále prosím o modlitbu za děti a jejich rodiny, zvláště za dceru Jitku. Pro Jitku prosím o modlitbu za osvobození se od zlého a od psychické poruchy a za nástup do trvalé práce. A prosím o modlitbu za dar úplného uzdravení pro Pavla a Anežku.

Skrupulozita

Prosím o modlitbu za pokoj v duši a uzdravení z úzkostlivého svědomí, Moc děkuji.

Re: Skrupulozita

Je to lepší, chvála Bohu, děkuji za modlitbu!!! :-)

prosba o modlitbu za ty, kdo ji potřebují

Drazí, děkuji vám a stále prosím o modlitbu za děti a jejich rodiny, zvláště za dceru Jitku, pro kterou prosím o osvobození od zlého a od psychické poruchy a o nástup do trvalé práce. A prosím o modlitbu za dar úplného uzdravení pro Pavla a Anežku.

Rodina

Prosím o modlitbu za osvobození pro naši rodinu.
Prosím za maminku, její sestru a tatínka. Prosím za dospívající dceru a všechny naše děti. Prosím o dar rozlišování správné cesty. Děkuji.

prosba o modlitbu za ty, kdo ji potřebují

Drazí, děkuji vám a stále prosím o modlitbu za děti a jejich rodiny, zvláště za dceru Jitku, pro kterou prosím o osvobození od zlého a od psychické poruchy a o nástup do trvalé práce. A prosím o modlitbu za dar úplného uzdravení pro Pavla a Anežku.

Prosba o modlitbu

Prosím o modlitbu za osvobození od minulosti a i od záležitosti, která mě v současnosti sužuje, za Boží Ochranu a upevnění důvěry ve vztahu, který tím vším byl a je zkoušen. Děkuji.

Manželská krize dcery

Prosíme o modlitbu za manželství dcery, které je v těžké krizi. Děkujeme

Prosba za manželství

Prosím o uzdravení a osvobození našeho nemocného manželství, milost vájemného odpuštění a přijetí, vysvobození z dluhové pasti, světlo Ducha svatého do našeho hospodaření a výchovy dětí. Prosím za živou víru a lásku.

Za zachování našeho manželství a zdraví mé ženy

Dobrý den, prosím o modlitbu za naše manželství.Máme církevní sňatek.Moje žena má nějaké zdravotní problémy a rozhodla se vztah ukončit, odchází ode mě.Máme 2 děti.Děkuji.

Manželství

Prosím za přimluvu za mé manželství. Manžel ode mě a od našeho 4měsíčního miminka odešel a podal žádost o rozvod. Prosím o zázrak, aby našel cestu zpět a za sílu, abych se dokázala postarat o mého syna.

Milovaná osoba, láska a návrat vztahu

Prosím o přímluvu, prosím o návrat lásky a vztahu mezi 2 lidi... Rozchod nebyl z mé strany a už rok se s tím vyrovnávám a nejsem toho schopný, pořád jsem zamilovaný, doufám, věřím v Boží lásku a moc, ale občas klopýtám a mám pocit, že se nic neděje... Prosím, aby jsme k sobě našli cestu zpět, aby se Bůh našich srdcí dotkl svou láskou a ukázal nám cestu k sobě. Prosím o dar Ducha Svatého, aby nám osvítil mysl... Bože, snažně Tě prosím, "oč prosíme staniž se, podle našeho doufání" (Kancionál 982)
M+D

Prosba

Dobrý den. Prosím o modlitbu za Daniela, který má nádor za čelistní kostí, v oblasti krku, úst a patra. Děkuji

Modlitba

Prosím za návrat mého přítele Ladi. Byla na něj dána černá magie a odešel odeme. Děkuji Bůh vám žehnej

Za obrácení nevěřícího

Velmi prosím o modlitby za mého otce, který je vážně nemocný. Prosím o přímluvu za spásu jeho duše. Děkuji!

Sjednoceni rodiny

Chvala Kristu,
prosim o modlitby a pomoc pro nasi rozdelenou rodinu, aby se opet spojila a dokazala spolu vychazet. Aby se obnovily vzajemne VZTAHY a do rodiny se vratila laska a cit.......poslusnost a Buh.....

Prosba za malou Anezku

Prosím vás o přimluvu za malou Anežku, kterou zítra čeká náročná operace kyčle a pánve. Moc vám děkuji.

Manželovo zdraví a pokoj v rodině

Prosím o přímluvy za manžela. Čeká ho těžká operace s nejistými výsledky. Prosím o dar zdraví a dar síly pro celou rodinu.

Nalezení manžela

Prosím o přímluvu, aby mi Bůh poslal do cesty mého manžela, abychom se konečně potkali a založili spolu šťastnou rodinu.
A je li jeho vůle jiná, aby mi dal poznat, jaká má tedy má živní cesta být a kudy a jak jít dál.

Obnovení vztahu s miminkem

Dobry den. Zadam o modlitbu za obnovení vztahu. Pritel me opustil kvuli mym uzkostem paniky a jedne lzi, kdy na me tlacil kvuli tehotenstvi. Bohuzel se nam pul roku nedarilo otehotnet.

Prosba za uzdraveni

Prosím za uzdravení manžela, vnučky Viktorky a vnuka Danika a prosím o Boží požehnání pro celou rodinu

prosba za lékaře

Prosíme o modlitbu za mladého lékaře Jana, který se při službě na covidovém oddělení nakazil a nyní leží s oboustranným zápalem plic..

Re: prosba za lékaře

Děkujeme za modlitby, stav se lepší, teploty klesly a už nemusí být na kyslíku. Modlitba je mocná...

Modlitba za nemocného manžela

Prosím vás o modlitbu za uzdravení manžela po operaci mozku. Děkuji.

Prosba za malou Anezku

Milí, prosim, vzpomente zitra v modlitbe na malou 10let Anezku. Ceka ji narocna operace kycli a panve. Je to bojovnice, ktera ma rada Pana Jezise. Dekuji vam.

prosba o modlitbu za dceru

Drazí, prosím vás o modlitbu za dar uzdravení, dary Ducha svatého a životní sílu pro dceru.

Prosba

Za pokoj v praci, za vsetkych mojich pacientov, za dar doriesit veci v praci, Pane pomoz

Za lásku

Pane, snažně Tě prosím o návrat do partnerského vztahu, který byl čistý a ve kterém jsme se cítili oba šťastni až do dne, kdy přišel nečekaný zlom a zůstal jsem sám... Spoj nás prosím zpět dohromady, abychom mohli vyjít spolu společnou cestou života. Amen

Re: Za lásku

Prosím tě taky za obrácení milované osoby, aby mou lásku přijala, aby svou lásku dávala jak Tobě, tak i mě. Aby své smýšlení nesoustředila jen na své pohodlí, ale dívala se i na druhé a vrátila se nejen na naši společnou cestu, ale také na cestu víry, ke které vychována zrovna nebyla...

Re: Za lásku

Velmi rozumím bolesti, kterou prožíváte. Také přišel náhle zvrat a partner se mnou vztah ukončil, přestože jsem si myslela-a upřímně po tom toužila-že přejde do manželství, jak jsem tu už ostatně psala. Ale věřím, že nám Bůh pomůže. Modlím se, ať dobrý Bůh Otec vyslyší Vaši prosbu a spojí opět Vaši cestu s cestou Vaší partnerky,a ať této cestě požehná. Modlím se, ať Bůh Otec pomáhá a žehná všem, kteří zde vkládají své prosby. Neboť: Proste,a bude vám dáno, tlučte,a otevře se vám.

Prosba

Nevladzem dalej žiť, pracovat, prosim spomente si aj na mna vo svojich modlitbach, aby som nasla zmysluplnu pracu, citim sa zbytocne, zufalo

Re: Prosba

Vidím, že prosba je vložená už v listopadu, přesto chci podpořit na cestě k důvěře v našeho Pána a Jeho dobrotu. Znám tyto pocity zoufalství a zbytečnosti. Prožívala jsem je dlouhá léta. Dnes vidím, že Pán má cestu pro každého, i když není jednoduchá a někdy je velmi vysilující. Přesto je On tou cestou a naším požehnáním. Mě pomohl najít práci i po letech vystudovat obor, který je mi mnohem bližší, než původní studia. Dal mi sílu nastoupit do práce a překonat mnohé překážky a nejistoty. PŘIMLOUVÁM se, aby i Tvé kroky dovedl na cestu POKOJE.

prosba o obrácení dcery a manžela

Prosím o obrácení mé dcery a mého manžela,prosím za bratry a švagriny mé kamarádky Lucky ,s díky za vaše modlitby,Pán žehnej všek,kteří se budou modlit+

Za zachranu a uzdravenie manzelstva

Pokorne prosim o modlitbu za uzdravenie a zachranu mojho manzelstva, za obnovenie vzajomnej ucty, opory a lasky, za odvahu pre manzela, aby sa nebal zastat sa ma pred svojou rodinou a za ochranu nasich deti pred vsetkym zlym. Zaroven sa modlim za vyslysanie vsetkych Vasich prosieb.

Re: Za zachranu a uzdravenie manzelstva

Modlim sa za vaše manželstvo.
Panna Maria rozväzovačka uzlov oroduj za toto manželstvo

Za uzdravení vztahu a lásky

Prosím o modlitbu za uzdravení rozpadlého vztahu, u kterého jsem si byla téměř jistá, že přejde do manželství,a který zkomplikovaly mé úzkosti a třetí, partnerovi blízká osoba a za to, aby se bývalý partner otevřel možnosti o všem si promluvit,smířit se a spojit se v modlitbě za uzdravení našich srdcí. Aby Bůh na něj působil svou láskou,vedl ho a obnovoval v jeho srdci lásku,která mezi námi předtím vzplála. Bůh žehnej všem za modlitby, je to pro mě těžké. Děkuji! +

Zufalstvo

Prosim spomente si aj na mna vo svojich modlitbach, veľmi sa trapim kvoli praci, mam pocit ze vsetko robim zle, vela veci som pokazila, veľmi prosim o zázrak aby mi rodina pana Hrobaka odpustila a pochopila, ohh Pane, tak si zufam, nechce sa mi ani žiť....

Papež František

Prosím za modlitby za papeže Františka, aby důstojně a zodpovědně reprezentoval katolickou církev a aby jeho názory a slova nebyla v rozporu se Písmem svatým. Zároveň prosím za Ducha svatého pro celou katolickou církev, aby tuto dobu ustála bez následků.

Za napravu

Prosim o motlitby za napravenie pokazeneho vztahu. Prosim o dar lasky, porozumenia a trpezlivosti pre nas. Pane, vyliec nasu lasku. Amen

Za Martina

Prosim o modlitby za Martina a jeho zbavenie od zavislosti na alkohole, za dobrotu a jemnost srdca a Bozie pozehnanie pre neho. Amen

Prosim o pozehnanie

Prosím o modlitby za pozehnanie mojho vztahu s Jurajom, za mnoho milosti pre nas, hlavne milost plodnosti.

prosím o modlitbu za uzdravení

Přátelé, ať už kdokoliv si to čtete, moc vás prosím přímluvnou o modlitbu.
S přítelkyní máme na víkend naplánovanou svatbu a po ní dovolenou. Už od února, kdy jsem dostal bakteriální infekci, se mi výrazně zhoršilo trávení, Někdy mě pálí žáha, jindy bolí celé břicho, většinou mám z té bolesti takový strach jíst, že nejím třeba celý den a potom hlady skoro omdlívám a nejsem schopen se s nikým ani bavit a každá starost navíc spouští ty nesnesitelné bolesti. Je mi 29 a nikdy bych nečekal, že něco takového budu zažívat už tak brzy. Našel jsem si hodnou, milou ženu, řekl bych, že i vymodlenou, po takové době samoty a když se nám blíží svatba najednou nastoupí takové nesnesitelné bolesti.

Moc vás všechny prosím o modlitbu za uzdravení už nevím, co dál.
Pán Bůh vám to zaplať.

Re: prosím o modlitbu za uzdravení

Milý Petře, nevím odkud Vaše zažívací potíže plynou. Zda příčinou Vašeho onemocnění byl Helicobater pylori, jiná bakteriální infekce, problém z jiné oblasti. Věřím že jste v péči gastroenterologa, ktery se Vam snaží pomoci. Prosim, zkonzultujte s nim, zda by Vám po běžné léčbě ATB pomohla Chios Masticha. Je to druh pryskyrice z ostrova Chios (www.mastycha.cz). Mám s ní velmi dobré zkušenosti. Pamatuji na Vás a na Vaši budoucí paní v modlitbě. Kez vám Pán mocně zehna.

prosba za obrácení a větší lásku k Bohu

Dobrý den,
prosím za větší lásku k Bohu a poslušnost pro mě, za obrácení pro členy mé rodiny a za zemřelé z naší rodiny.

Přímluva Panny Marie

Na přímluvu Panny Marie prosím o osvobození mojí dcery že všech závislostí a nezodpovědného způsobu života. Prosím aby Duch sv. naplnil srdce mé dcery vírou, nadějí a láskou.

Prosba za manželství

Chvála Kristu, ráda bych poprosila o modlitbu za naše manželství a jednotu v rodině. V důsledku nedostatku času (mého studia a manželovy práce) jsme se odcizili, trávíme spolu málo času, což má neblahý vliv na mou psychiku a také naše 2 děti. Prosím o manželovu pokoru, laskavost, něhu a touhu být součástí rodiny. Děkuji za každou přímluvu...

Prosba

za nalezení vhodné práce a partnerky pro život

Prosba za osvobození

Prosím o modlitbu za osvobození a za požehnání v rodinném i pracovním životě, ve kterých se mi již dlouhodobě nedaří. Za obrácení a uzdravení mých vážně nemocných rodičů. Děkuji moc.

za mladou maminku v komatu

Prosim o modlitbu za mladou maminku v komatu. Ve kterem se nachází po embolii a nasledne resuscitaci. Nyni dostala zapal plic nedari se ji probudit i kdyz leky na utlumeni jsou jiz minimalizovany. Ma dve male deti 1 a 2,5 roku. Reaguje na jejich hlas. Stekaji ji slzy, kdyz je slysi. Dekuji vam.

Prosba o modlitby za otvorenie srdca

Uz sa sama nevladzem modlit. Prosim za otvorenie srdca manzela pravej laske a za plnenie manzelskeho slubu. Zijeme v odluceni.

Re: Prosba o modlitby za otvorenie srdca

Mám dobré reference i vl. zkušenost s obrácením se na mystičku sv. Ritu, která prožila těžké manželství, prošla si i ztrátou manžela i obou synů a nakonec zakotvila v klášteře. Něco o ní se dozvíte i zde: https://stillerrita.wixsite.com/saint-rita-of-cascia

Dar viry a manzelske lasky

Prosim o modlitby za plneni manzelskeho slibu. .Pane vyslys nas, dekuji

Re: Dar viry a manzelske lasky

Prosim o záchranu manzelstva.Aby sme si nasli cestu k sebe

Anezka

Prosim o modlitbu za malou Anezku. Zitra ji ceka narocna operace panve a kycli. Moc vam dekuji.

Re: Anezka

Moc vam vsem dekuji za vasi primluvu. Anezka se po operaci zotavuje. Dnes ji privezli z nemocnice domu. Diky Panu.

Prosba o modlitbu

Prosím o modlitbu za zvládání úzkosti a deprese, za obrácení mého života k lepšímu, zejména v pracovní oblasti. Děkuji Tom

Sárinka a její rodina

Naléhavě prosíme za osmiletou Sáru s osteoporózou, která má nyní po pádu šest zlomených obratlů a to v místech, kde se jí obratle už začaly sesedat.. Prosíme také za celou její rodinu s vleklými problémy nejrůznějšího charakteru. Pán Vás mocně odměň a požehnej za každou přímluvu, rodiče jsou již na pokraji sil a zápasí o víru. Díky moc..

Záchrana manželství v hluboke krizi

Prosím o motlidby za záchranu našeho manželství. Za nevěrného manžela, ať opět najde víru v Boha a cestu k rodině a uskutečňováni manželské lásky a věrnosti. Ať jeho milenka nerozbiji rodinu, ať je Bohem oproštěna citu k mému manželovi...

prosba za zkoušené...

Prosím o modlitební podporu zvláště pro ty, kteří jsou v těchto největších svátcích roku vystaveni útokům zlého. Kéž Světlo Ježíšova vítězství nad smrtí dosáhne až do jejich duší.

Prosba o modlitbu

Prosím o modlitbu za víru a ochranu pro své děti a všechny své blízké. Zvláště prosím za moji dceru Elišku, která je v zajetí závislostí a za její děti - za vyřešení všech problémů s tím souvisejících. Děkuji

Koronavirus

Prosím za modlitby za zastavení šíření koronaviru a za jeho brzké vymizení. Za ochranu mojí rodiny, jelikož žijeme v Praze, v centru nákazy. Dále také za modlitbu pro ostatní rodiny v ČR i ve světě, za uzdravení nakažených, za lékaře, za zdravotní sestry i ostatní zdravotnický personál; dále za ty, kteří zemřeli na tuto nákazu, aby je Pán přijal do své náruče. Prosím za vládnoucí politiky, za zodpovědnost lidí, aby opatření vlády nebrali lehkovážně. Prosím za Itálii, aby tamější kritická situace polevila. Prosím za Evropskou unii, aby se v boji proti koronaviru sjednotila. Samozřejmě prosím rovněž za duchovní, kteří se za nás urputně modlí.

Za rodinu kamarádky

Prosím za moji kamarádku a jeji rodinu. Zvlášť za dceru Lucii. Jsou natolik sužováni zlem, že prosí o modlitby, přesto, že jsou nevěřící. Prosím za Lucii, která začala trpět nevysvětlitelnými výbuchy zloby a pocity strachu. Její stav děsí rodinu. Prosím za její duchovní a duševní uzdravení, za její malé dítě a za Boží požehnaní pro všechny a za nalezení Boží lásky. Děkuji.

strach

Prosím o modlitbu za osvobození od strachu a malomyslnosti, kterými se ubíjím, a o modlitbu za pokoj a větší zakotvení v Bohu.
Děkuji. Bůh Vám žehnej za tuto službu.

Prosba o modlitby

Prosím o modlitby za obrácení mého manžela a dětí a za mé nové povolání. Děkuji. Bůh vám žehnej.

Prosba o modlitbu za zachování manželství a víru pro manžela

Prosím o modlitbu za zachování a uzdravení manželství, manžel odpadl od víry, věnuje se new age. Pravděpodobně absolvoval nějaký rituál, už nechce žít v manželství a v rodině. Hledá si nový vztah a asi se chce 29 letech rozvést. Prosim o modlitbu za manžela, aby se mu vrátila víra a naděje. Prosím také o modlitbu za dcery.

Re: Prosba o modlitbu za zachování manželství a víru pro manžela

Bohužel je to častý jev, že následkem kontaktu s okultismem je rozpad vztahů.. Sjednoťte se s dcerami v pravidelné modlitbě za něho a proste o zrušení moci tohoto rozdělení. Nejúčinnější je modlitba spojená s pokáním, klidně můžete zástupně prosit i za něho "odpusť NÁM naše hříchy.." Žehnám Vám...

Za víc lásky, odpuštění a schopnost pokračovat

Už nevládnu. Jsem zbitá zlem, které mi ubližuje skrze manžela. Mám strach a ztrácím naději. Prosím, aby dnes narozený Ježíš spolu s Marií a Josefem vzali do rukou naši rodinu. Abych přála manželovi vše dobré a dokázala mu žehnat a odpouštět. Prosím za naše děti, aby nebyly poznamenané do svých životů.

Re: Za víc lásky, odpuštění a schopnost pokračovat

Pane vyslys moju modlitbu

Prosba za obrácení

Prosím o modlitbu za obrácení mého umírajícího bratra k Bohu a za spásu jeho duše. Moc děkuji za společenství modlitby.

Prosba o přímluvnou modlitbu

Prosím o modlitbu za mého švagra Petra, který je alkoholik a rodina trpí. Má čtyři děti, nechce se mu pracovat, žádná zodpovědnost. Nemá sílu čelit zlu, které ho ovládá. Prosím o modlitbu, aby dostal sílu změnit něco ve svém životě. Přestat s alkoholem a být dobrým a zodpovědným manželem a tátou. Prosím Pannu Marii , aby ho vzala pod svou ochranu. Děkuji

Pane smiluj se

Prosím o modlitbu za dceru Kateřinu,za její práci,kterou nemůže pořád najít a za její návrat k Bohu,prosím i za manžela Karla aby se Pán dotkl jeho srdce.

Prosba za uzdravenie z ťažkej depresie

Prosím za motlitbu za moje uzdravenie z ťažkej depresie Lieky už 1,5 roka nezaberajú Nie som schopná vôbec normálne fungovať Ďakujem veľmi pekne

Prosba za naši zemi

Prosím, abychom se společně více modlili za naši zemi, za politiky, kteři za náš rozhodují. Aby náš národ a jeho představitelé více se obraceli k Bohu a více se spoléhali a věřili v Ježíše.

Za osvobození manželství od útoků zla

Prosím o modlitbu za nase manželství v krizi, za pokoru a milosrdenství pro nás oba, za lasku, uctu a věrnost, a pokud to, co cítím a myslím si, je zdrojem problémů, ať mi Pan pošle ujištění, že bojuji na správné frontě a ať mi v tom boji pomůže, protože já už nevládnu. Prosím o větší důvěru pro mě.

Strach, úzkosti

Prosím o modlitbu za uzdravení a osvobození od zlého pro mého 18 ti letého syna, trpí úzkostmi, strachem, nikam nechodí a ztrácí Pána Boha. Děkuji

Prosba za osvobození manžela od ZLA

Prosím za manžela, alkoholik (až deset piv denně + tvrdý alkohol), závislost na tetování (po každém těžký hnisavý zánět), piercing... V mládí bral drogy, pak konverze, křest a biřmování. Nyní je mu padesát let, nežiji s ním, v jeho blízkosti je mi špatně (cítím přítomnost zla). Náš sňatek byl církevní, jsem katolička. Děkuji vám všem za modlitby.

prosba o modlitební doprovazení tohoto mladeho paru

Prosím o modlitbu za dva mladé lidi z Brna

za Dominiku a Tomase za vyproseni daru vztahu, viry, nadeje a lasky v situaci kdy je rozdeluje zavazek prekazky

prosím o spolecenství modlitby a nalezení síly v jejich srdcíh vztoupit znovu do vztahu Bože dej jim tuto milost litosti prave ted .... nevzdam to kazdy den se budu modlit dale ... Bohu diky za dar modlitby Amen

Osvobození ze závislosti

Prosím o modlitbu za nevěřícího souseda Tomáše, závislého na alkoholu, který si problém nepřipouští a manželce s dětmi již dochází síly. Kéž najde sílu se léčit a celá rodina pozve Boha do svého života.

prosba o obrácení dcery a manžela

Moc prosím o modlitbu za mou dceru Kateřinu,která sešla z cesty víry,prosím Pána,aby se dotkl jejího drdce a taktéž prosím za mého manžela Karla,který snad.. našeho Pána teprve hledá,děkuji mockrát

Prosba za osvobození ze závislostí

Prosím o modlitby za osvobození ze závislostí na drogách, alkoholu, cigaretách pro moji dceru Elišku. A za její uzdravení že všech souvisejících problémů.

Prosba za čínské křesťany

Prosím o modlitbu za čínské křesťany, kteří tu jsou v azylovém řízení a azyl jim byl zamítnut, přestože na něj mají nárok a ve své zemi jim hrozí vězení i mučení. Zanedlouho bude jejich žádost znova projednána soudem v Ostravě.

Prosba za záchranu manželství a za manzela

Prosím o modlitbu za naše manželství v krizi a za manžela,aby ukončil vztah s jinou ženou a našel cestu zpět ke mě a k dětem.Moc děkuji za modlitbu!

Osvobození od Zlého

Prosím za kamarádku Moniku a její rodinu, aby našli cestu k Bohu . Prosím, aby byli osvobozeni ode všeko zlého a v jejich domě zavládl pokoj. Prosím, aby je Pán osvobodil od nevysvětlitelných úkazů v jejich domě, od strachu a nemocí.

za úplné osvobození, ochranu a obrácení rodiny

Prosím o modlitby za úplné osvobození od zlého, za ochranu před útoky a za obrácení a spásu celé naší rodiny (muže, syna, rodičů mých i mužových, sourozence a jejich rodiny). Za vedení Duchem Svatým.

Přidat nový příspěvek

BANNER NA VÁŠ WEB

Chcete-li si vložit na své stránky banner tohoto webu, stačí stáhnout si  tento obrázek , uložit na své stránky, a přiložit k němu odkaz: www.duchovniboj.cz

                      db.jpg (8,4 kB)