Proste a dostanete

Ježíš založil svou církev jako společenství, které má tvořit jeden organismus. V něm jsou jednotlivé jeho části propojeny, potřebují se a navzájem si slouží (1Kor 12,21-27). Proto zde vkládám také tuto rubriku, kam můžete napsat svou prosbu či modlitební úmysl. Vždyť od Ježíše samotného máme příslib: "Proste, a bude vám dáno; hledejte, a naleznete; tlučte, a bude vám otevřeno" (Lk 11,9)

Pravidla pro vkládání (formulář je úplně dole):

  • buďte struční
  • vložíte-li prosbu či úmysl, pomodlete se alespoň 1x "Otče náš" za ostatní vložené úmysly. Tak bude zajištěno, že se nás za úmysly modlí stále více. Úmysly vkládám do denní mše svaté.
  • pokud se v záležitosti vámi vložené něco zásadního posune k lepšímu, můžete pod vaší prosbou zanechat o tom zprávu pro povzbuzení ostatních
  • nemusíte nic vkládat, přesto se však můžete pomodlit za vložené úmysly. Každá modlitba se počítá... "V nebi nebude ani jeden lhostejný pohled, protože všichni vyvolení poznají, že si navzájem vděčí za milosti, které jim zasloužily korunu života" Sv. Terezie z Lisieux
  • pokud máte touhu se za úmysly přimlouvat pravidelně, můžete to dát vědět a pod jednoduchým jménem nebo zkratkou zde budete uvedeni. Pro vkládající bude povzbuzením, že se za jejich úmysly někdo pravidelně modlí. A možná tak naleznete i Vy lépe své místo v Božím plánu.
  • obsah nesouvisející s touto rubrikou bude odstraněn

Za vaše úmysly se nyní pravidelně modlí (jméno či zkratka přímluvce):

- MOJŽÍŠ

Jako první úmysl si zde dovoluji uvést PROSBU ZA CELOU SLUŽBU MODLITEB ZA UZDRAVENÍ A OSVOBOZENÍ, ZA TY, KDO TAK SLOUŽÍ, I ZA VŠECHNY, KTEŘÍ JEJICH SLUŽBU POTŘEBUJÍ. Rovněž do vašich modliteb svěřuji tuto stránku, aby co nejlépe sloužila duchovnímu boji církve.

Vzájemná modlitební pomoc

Manželství

Prosím za uzdravení našeho manželského vztahu a znovu nalezení lásky mezi námi dvěmi, důvodu proč se vrátit domů, obnovit naši rodinu a za milenku manžela.

Operace

Moc prosím, aby mi dopadla dobře operace nosních dutin, přepážky a dalších problémů v nose a taky abych ustala strach z toho všeho. Velice děkuji, Míša.

Prosba

Prosím, aby na me muj partner měl více času, prosím ať si všímá, co všechno pro něj dělám, ať stojí o mou přítomnost ve svém životě a zapomene na minulost.At prede mnou nemá žádná tajemstvi a všechno mi říká.Prosim ať jsem jediná žena v jeho životě a jsem před vším a prede všemi vždy na prvním místě.Zena kterou miluje a potřebuje, prosím o nádhernou lásku, romantiku.Prosim ať jsme dokonalý manželský pár.Dekuji

Re: Prosba

Doporučuji Vám vysledovat, jakým "jazykem lásky" Váš partner hovoří.. (viz. "Pět jazyků lásky" - Gary Chapman)

Za uzdravení vztahu

Prosím za svoji mamku, sestru a švagra, aby se jejich vztah uzdravil a Bůh vedl jejich život. Prosím za lásku a pokoj v jejich rodině.

Prosba

Prosím o odpuštění manžela a aby se mu vrátil zpět.

Prosba

Prosím za zdravie, moudrost, čistotu, lásku pre brata. Nech sa mu na medicine dari, stane sa dobrým lekarom.. Dakujem

Za bratrovu partnerku

Prosím o modlitbu za bratrovu partnerku, kterou miluje, ale je z jejího chování často nešťastný. Ať Pán vede jejich cesty, ať už se mají rozejít nebo zůstat spolu. Děkuji za vaši přímluvu a modlím se i za vaše úmysly.

Závislosť

Prosím za vyliečenie môjho syna z drogovej závislosti , nech sa opäť vráti k bohu a pravým hodnotám života

Prosba za uzdravenie vzťahu

Prosím za modlitbu a myšlienky na uzdravenie vzťahu s partnerom. Za nájdenie odvahy v hovorení si pravdy a za získanie sily na budovanie spoločného života.

Prosba o uzdravení

Prosím tě o uzdravení mé parnterky at jí opustí všechny zdravotní neduhy.

prosba o osvobození a nalezení vhodné práce a budoucí manželky

Dobrý den, moc prosím o vaše modlitby za osvobození od mých závislostí a nalezení vhodného zaměstnání a budoucí manželky. Děkuji. Budu také prosit za vás, kteří zde rovněž prosíte o modlitbu.

Deprese

Prosím o modlitbu za dar uzdravení z deprese, úzkosti a strachu. Prosím o pokoj pro mou duši.
Děkuji.

prosba

Duchu svatý, prosím tě , vstup do mého života a uzdrav to sebenepřijetí, které si nesu z dětství. Amen.

Prosba

Prosím o modlitby za uzdravení našeho vztahu, za vzájemnou lásku, věrnost a Boží pomoc, aby vše bylo jako dřív.
Prosím o ukončení kontaktu mezi partnerem a osobou, která nám narušila vztah.
Prosím za vyslyšení a splnění našich proseb.

Prosba o obnoveni rodiny a manzelstvi, navrat k sobe

Prosim o modlitby za nasi hodne komplikovanou zivotni situaci, za nase vztahy nanovo zite, za ochotu najit dobrou vuli k obnoveni manzelstvi, za milost ODPUSTENI a SMIRENI, za to, aby Buh v nasich srdcich vladl nanovo a trvale......

Za uzdravenie vzťahu a nájdenie sily bojovať

Prosím o modlidby za náš vzťah, za obnovenie sily bojovať a za lásku ktorá nas bude hnať dopredu. Prpsim o modlitby pre môjho milého, aby bol silný a mal chuť ísť dopredu. Prosím o modlidby za mňa, aby som bola najlepšou ako viem. Pane úzdrav nas prosím oboch, aby sme boli pre seba lepšími. Amen.

Prosba o modlitby

Prosím o modlitby za uzdravenie nášho manželstva, za trvalé odpustenie, pokoj, lásku, dôveru a vieru v manželovom srdci, za pokoj, vieru a zdravie našich detí, za chorého brata a rodičov, za svokrovcov . Pane Ježišu uzdrav nás svojim milosrdenstvom a láskou

Uzdravení vztahu

Prosím o modlitbu. Za uzdravení našeho vztahu. O vzájemnou lásku, úctu a věrnost. O sílu a Boží pomoc k tomu, abychom na našem vztahu pracovali a vše bylo jako dřív. Prosím o ukončení kontaktu mezi partnerem a osobou, která nám narušila vztah.
Děkuji a připojuji se k modlitbám za Vaše úmysly.

Za uzdravení srdce a vztahu

Prosim za uzdraveni vztahu vuci me nejstarší sestře, procházeli jsme s rodinou delsi cas náročným obdobím a v mém srdci vznikly uzly, nevyřčené věci, křivdy, bolest a nepochopení, a dnes nevím jak dál, nechci žít v křivdě a nechci se uzavřít ve lži a bolesti… mám problém s ni komunikovat, byt pred ní sama sebou, přijímat i ji… prosim o modlitbu… prosím o přímluvu Panny Marie bolestné a všech mých svatých patronů. Amen

Prosba za manzelstvi v krizi

Jezisi dobry, prosim za mlade manzelstvi pred rozvodem.
Zachran ho. Zachran celou rodinu. Prosim o primluvu P. Marii, sv. Ritu, sv. Judu Tadease. Duveruju Ti.

Prosba

Moc prosím o prosbu. Měla jsem super vztah, který z ničeho nic skončil a já vlastně ani nevím proč. Přítel se mnou ze dne na den přestal komunikovat, nic se mezi námi nestalo, nic jsem mu neudělala a já už nevím co dělat. Nemůžu takhle dál, jsem úplně na dně. Prosím, ať se to mezi námi vyřeší a přítel se mi ozve. Děkuji vám a držte se všichni.

Prosba

Moc prosím o modlitbu za úžasného chlapa, kterého jsem měla možnost poznat, ale bohužel mě najednou nechal. Přeji si, aby se ke mně vrátil a všechno bylo jako dřív, když mě měl rád. Já ho mám moc ráda a nechci o něj přijít. Modlím se, aby se vrátil a začali jsme tam, kde jsme přestali. Prosím, Bože, pomož nám vrátit se k sobe, jedině ty dokážeš zázrak.
Děkuji.

Prosba o modlirbu

Prosím o modlitbu za nemocného tatínka, nemáme příli naději. Tatínek je onkologický pacient a zhoršuje se mu zápal plic . Také prosím o modlitbu za moje duchovní a duševní uzdravení. Nejsme připraveni na smrt, nemáme sílu, víru ani naději. Děkuji velmi.

Prosba za záchranu manželství v troskách

Prosím o modlitbu za manžela, který má dlouhodobou známost a nyní se rozhodl se odejít od rodiny. Prosím o zachování našeho vztahu, obnovu lásky, úcty a důvěry. Prosím o jeho obrácení a pro mne o sílu odpustit mu zradu. Děkuji

Navrat meho muze

Dekuji za moznost krasneho veceru s mym odejitym muzem. A prosim o jeho dalsi vraceni se ke mne. Jsem nesmirne vdecna!!

Prosba o pokoj a víru

Prosím o modlitbu za uzdravení smutku, bolesti ze ztráty blízké osoby pro syna, za jeho víru a za vhodnou životní partnerku pro něho a radost z práce.

Modlitba za uzdravení raněných srdcí a návratu mé lásky

Pokorně Vás prosím o modlitbu za uzdravení mého raněného srdce a srdce
mého partnera, náš vztah se kvůli nezhojeným bolestem z našich předchozích vztahů rozpadnul. Partner mě má rád, ale nedokáže své srdce otevřít naší lásce a milovat mě, má kolem srdce zeď a chce být radši sám. Miluji ho čistou láskou a chci mu být dobrou ženou. Modlím se, aby se můj partner ke mně vrátil a začali jsme znovu a jinak. Přeji si, abychom společně uzavřeli manželství a žili šťastni v Pánu. Moc vás prosím o modlitby, je to dobrý a slušný člověk a nechci ho ztratit. Pane, děkuji Ti, že při nás stojíš. Bůh Vám všem žehnej za Vaše modlitby a lásku a službu k bližnímu. Děkuji z celého srdce!

Modlitba za umírajícího manžela

Obracím se na Vás s prosbou o modlitbu. Mojí kolegyňce umírá manžel a je to pro ni velmi těžké a bolestné. Mají tři děti, které se tátu pořádně neužily. Posílám i foto z jeho narozenin s kolegyňkou. Pracoval dlouhé roky v tryskárně v železárnách v Přerově. Začalo to únavou. Na rentgenu plic našli malé útvary. Pak na magnetické rezonanci našli něco malého i v mozku. Lékaři v OL se s nimi moc nebavili a řekli ať se připraví na konec. Nechtěli ho operovat. Nyní ho má kolegyňka doma, stará se něj za pomoci mobilního hospice Strom života. V noci mi psala, že se velmi zhošil. Dostává morfiové injekce. Dcery jsou velmi citlivé. Nejmladší chodí do 3. třídy. Prosím o modlitbu, ať vše zvládnou. Je-li Boží vůle učinit zázrak a zachránit ho, ať to Pán udělá. Pokud má odejít, prosím za jeho duši a za pozůstalou rodinu.

Prosím Boha o návrat bývalého posledního partnera

Prosím moc o modlitbu za návrat úžasného muže, kterého jsem měla možnost potkat, ale bohužel se rozhodl odejít z našeho vztahu náhle. Přeji si jeho návrat a odpuštění za naše viny, kterých jsme se oba ve vztahu zbytečně dopustili. Děkuji mnohokrát. Amen

Pomoc Viktorce

Prosim za modlení a zazrak dcery Viktorky ktera
Se pred 4 dny narodila a ktera je vážně nemocna
A potrebuje zazrak aby byla v poradku a brzy se vratila ke mne domu.Uz jsem zoufalá. Modlíme se za ni kazdy den.

Deprese

Prosim o dar uzdravení z deprese. Leky mi nezabiraji. Prosim o dar slz. Dekuji.

Prosba za obnoveni manzelstvi

Bože tys mi vždy pomohl děkuji ti. Prosím bože pomůž nám vrátit se k sobe a obnovit vztah . Prosím pomuz mi zachránit naše manželstvi. Prosim dej našemu manzelstvi šanci. A prosím Bože jedině ty dokážeš zázrak... já už ho bez tvé pomoci nedokážu. Děkuji ti za nás za všechny které se k tobě modlí.

Modlitba za manžela

Prosím o modlitby za mého muže, který od nás neuváženě odešel kvůli jiné známosti.

Prosba za uzdravení

Prosím modlete se za moje uzdravení, za šťastný průběh operace. Prosím o milost důvěry v Boha a také milost odpustit druhým. Prosím aby mě Bůh osvobodil z panického nezvladatelného strachu. Velmi děkuji.

Prosba o pomoc

Pane prosím Tě o pomoc ,udělala jsem velkou chybu ,které moc lituji,ale potřebuji nalézt řešení ze situace,která mně připadá neřešitelná a já se točím v bludném kruhu.Pomoz mi prosím ,ztrácím naději...

Re: Prosba o pomoc

Lukáš 11:9-13  A tak vám pravím: Proste, a bude vám dáno; hledejte, a naleznete; tlučte, a bude vám otevřeno.  Neboť každý, kdo prosí, dostává, a kdo hledá, nalézá, a kdo tluče, tomu bude otevřeno. Což je mezi vámi otec, který by dal svému synu hada, když ho prosí o rybu?  Nebo by mu dal štíra, když ho prosí o vejce?  Jestliže tedy vy, ač jste zlí, umíte svým dětem dávat dobré dary, čím spíše váš Otec z nebe dá Ducha svatého těm, kdo ho o to prosí!"
A nebojte se poprosit o radu a pomoc ty, kteří Vás mají rádi..

Re: Prosba o pomoc

Drahý otče prosím o odpuštění cítím se provinilé vůči člověku i jeho rodině ublížila jsem prosím za odpuštění cítím se provinilé že jsem se zachovala hrubé moc zlé je my to moc líto prosím za odpuštění mého byvaliho přítele nenávidí mě a má keme velkou nenávist prosím bože pomoc my to napravit

Re: Re: Prosba o pomoc

To děláte velmi dobře... Pokání vždy otevírá nové cesty, uvolňuje pouta, umožňuje Bohu jednat.. https://www.duchovniboj.cz/prostredky-duchovniho-boje/pokani/

Prosba o vnitřní uzdravení

Drahý Ježíši, moc Tě prosím pomoz mi setrvat na cestě obrácení. Prosím o osvobození z citových pout k mému ex, uzdrav naše srdce ze všech ran, které jsme si způsobili a pomoz mi mít Tě již na prvním místě a milovat jen Tebe a všechny ostatní skrze Tebe. Děkuji.

Re: Prosba o vnitřní uzdravení

Pán Bůh, už hodně pomohl, NEBOJME SE PROTO DĚLAT ZE VŠECH SVÝCH SIL CO MŮŽEME PRO DOBRO KTERÉ CHCEME, BUĎME POKORNÍ A ZBYTEK, UŽ VYŘEŠÍ SÁM BŮH :-)

Re: Re: Prosba o vnitřní uzdravení

Děkuji za Vaše svědectví... Je to hodně důležité být si navzájem svědky toho, co jsme zakusili s Bohem. Víra roste ze slyšení..

Prosba za uzdravení

Moc prosím za uzdravení Davídka Nehřivého,Davídka Týle a ochranu a pomoc dětem a vnoučátkům a celé rodině.

Prosba za uzdravení

Drazí,
moc bych vás chtěl poprosit o modlitbu za zdraví, neboť v nejbližší době budu muset podstoupit několik lékařských zákroků, která mě znepokojují.
Modlím se také, ale moc prosím o přímluvu za zdraví, dobrý průběh a uzdravení na těle, duchu i duši.
Děkuji Tomáš

prosba o modlitbu za ty, kdo ji potřebují

Drazí, děkuji vám a stále prosím o modlitbu za děti a jejich rodiny. Pro Jitku, Milana, Marka a Janičku prosím o modlitbu za osvobození od zlého a od psychické poruchy, zvláště pro Jitku za dary uzdravení a životní síly a pro Milana zvláště za dar obrácení, pro všechny pak za dary pevné víry, za dary Ducha svatého, za trpělivost, odpovědnost, pracovitost, vytrvalost, poctivost, lásku, vstřícnost a pokoru.

Za uzdravení syna

Prosím o modlitbu za syna za uzdravení psychických problémů, za najití smyslu a naplnění života. Za jeho ochranu od zlého.
Amen.
Bůh Vám žehnej!

Prosba o modlitbu za uzdravení

Začal jsem žárlit na svou manželku i když nemám k tomu žádný důvod. Moje sebevědomí se úplně propadlo. Denně se modlím svatý růženec aby mě Pán Ježíš ochránil od hříchu žárlivost a sebelítosti. Prosím o Vaše modlitby.

prosba o modlitbu za ty, kdo ji potřebují

Drazí, děkuji vám a stále prosím o modlitbu za děti a jejich rodiny. Pro Jitku, Milana, Marka a Janičku prosím o modlitbu za osvobození od zlého a od psychické poruchy, zvláště pro Jitku za dary uzdravení a životní síly a pro Milana zvláště za dar obrácení, pro všechny pak za dary pevné víry, za dary Ducha svatého, za trpělivost, odpovědnost, pracovitost, vytrvalost, poctivost, lásku, vstřícnost a pokoru.

prosba o modlitbu za ty, kdo ji potřebují

Drazí, děkuji vám a stále prosím o modlitbu za děti a jejich rodiny. Pro Jitku, Milana, Marka a Janičku prosím o modlitbu za osvobození od zlého a od psychické poruchy, zvláště pro Jitku za dary uzdravení a životní síly a pro Milana zvláště za dar obrácení, pro všechny pak za dary pevné víry, za dary Ducha svatého, za trpělivost, odpovědnost, pracovitost, vytrvalost, poctivost, lásku, vstřícnost a pokoru.

Prosím o opětovné navázání vztahu s mým (v tuto chvíli) bývalým partnerem

Prosím za modlitbu o opětovné navázání partnerského vztahu s mým bývalým partnerem. Moc děkuji za modlitby a modlím se za vás za všechny!

Prosím o návrat Martina.

Prosím o návrat Martina do mého života. Prosím o dar úspěšného partnerského vztahu s ním. Děkuji.

Re: Prosím o návrat Víťi

Prosím o návrat Víťi do mého života. Prosím o dar úspěšného partnerského vztahu s ním. Děkuji.

Re: Re: Prosím o návrat Víťi

Potěšilo mě, že jste se nechala inspirovat. Děkuji! Můžeme se za sebe a za naše záměry modlit vzájemně, pokud chcete :-).

Re: Re: Re: Prosím o návrat Víťi

Ano budu moc ráda

Re: Re: Re: Re: Prosím o návrat Víťi

Tak plati :-)

Re: Re: Re: Re: Re: Prosím o návrat Víťi

Ne jen že mě opustil ale mám i finanční problémy už nevím co dál a modlím se a věřím že se to někdy změní

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Prosím o návrat Víťi

Chapu. Zustante v klidu. Bude to dobre. Hlavne i konejte, jen se nemodlete. Hledejte, jak finance zlepsit. Cesty existuji. Ale je treba osobni cinnost. Nezustavat pasivni. Treba se i poradit s odborniky, co a jak dal. Drzim palce!

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Prosím o návrat Víťi

PS. A zvažte, jestli Víťa stojí za to, když Vás nechal samotnou s finančními problémy. Přeji krásný den :-)

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Prosím o návrat Víťi

On to neví že je mám rozešli jsme se když jsem na tom nebyla takhle a nechci mu říkat a prosit se ho o pomoc

prosba o modlitbu za ty, kdo ji potřebují

Drazí, děkuji vám a stále prosím o modlitbu za děti a jejich rodiny. Pro Jitku, Milana, Marka a Janičku prosím o modlitbu za osvobození od zlého a od psychické poruchy, zvláště pro Jitku za dary uzdravení a životní síly a pro Milana zvláště za dar obrácení, pro všechny pak za dary pevné víry, za dary Ducha svatého, za trpělivost, odpovědnost, pracovitost, vytrvalost, poctivost, lásku, vstřícnost a pokoru.

prosba o modlitbu za uzdravení

Prosím o modlitbu za uzdravení. Můj zdravotní stav je bohužel velice kritický.... Ze srdce děkuji za každou modlitbu a podporu!

Re: prosba o modlitbu za uzdravení

Přeji hodně sil!

Prosba o pokoj v srdci

Prosím o uzdravení z úzkosti,z dlouhodobých zdr.problemu u kterých není nalezena žádná diagnóza a o pokoj v srdci v každodenním zápase s nesením kříže..

prosba o modlitbu za ty, kdo ji potřebují

Drazí, děkuji vám a stále prosím o modlitbu za děti a jejich rodiny. Pro Jitku, Milana, Marka a Janičku prosím o modlitbu za osvobození od zlého a od psychické poruchy, zvláště pro Jitku za dary uzdravení a životní síly a pro Milana zvláště za dar obrácení, pro všechny pak za dary pevné víry, za dary Ducha svatého, za trpělivost, odpovědnost, pracovitost, vytrvalost, poctivost, lásku, vstřícnost a pokoru.

PROSBA ZA VYSVOBOZENÍ SYNA Z DLUHOVÉ PASTI.6$ n@s

Prosím o přímluvnou modlitbu za vysvobození syna z dluhové pasti, do které se dostal vinou podvodných firem, které v tom "uměly lépe chodit", nezaplatily za vykonanou práci a dostaly ho do platební neschopnosti. Pracuje, stará se o rodinu, děti z minimum prostředků.... Připojuji se také k přímluvám za tady zveřejněné prosby. Pane vysliš nás.

Prosba o uzdravení

Prosím o uzdravení manžela, který je po operaci tlustého střeva.

prosba o modlitbu za ty, kdo ji potřebují

Drazí, děkuji vám a stále prosím o modlitbu za děti a jejich rodiny. Pro Jitku, Milana, Marka a Janičku prosím o modlitbu za osvobození od zlého a od psychické poruchy, zvláště pro Jitku za dary uzdravení a životní síly a pro Milana zvláště za dar obrácení, pro všechny pak za dary pevné víry, za dary Ducha svatého, za trpělivost, odpovědnost, pracovitost, vytrvalost, poctivost, lásku, vstřícnost a pokoru.

Prosba o modlitby

Prosím o modlitby za uzdravenie a trvalé odpustenie v našom manželstve, aby v ňom zavládla láska a pokoj, za záchranu manželstva, manžel chce od nás odísť. Panna Mária prosíme Ťa oroduj za nás

Prosím o partnera

Prosím o životního partnera. Přála bych si, aby to byl Martin. Děkuji a modlím se za všechny ostatní.

Re: Prosím o partnera

Ještě dodávám. Moc se mi líbí vyjádření Huberta, tak si ho s dovolením půjčuji: Prosím o modlitbu, aby Bůh proměnil moje a Martinovo srdce a našli jsme si k sobě opět cestu a mohli na vztahu pracovat. Děkuji!

prosba o modlitbu za ty, kdo ji potřebují

Drazí, děkuji vám a stále prosím o modlitbu za děti a jejich rodiny. Pro Jitku, Milana, Marka a Janičku prosím o modlitbu za osvobození od zlého a od psychické poruchy, zvláště pro Jitku za dary uzdravení a životní síly a pro Milana zvláště za dar obrácení, pro všechny pak za dary pevné víry, za dary Ducha svatého, za trpělivost, odpovědnost, pracovitost, vytrvalost, poctivost, lásku, vstřícnost a pokoru. A prosím o modlitbu za dar úplného uzdravení pro Anežku, Arnoštku, Magdu a Pavla.

Modlitba za návrat partnera

Dobrý den,

Prosím o modlitbu, aby Bůh proměnil naše srdce a našli jsme si k sobě opět cestu a mohli na vztahu pracovat... Nevěnoval jsem se mu dostatečně kvůli škole, mrzí mě to a chtěl bych za to převzít odpovědnost a napravit to. Děkuji moc. Opravdu mi na něm záleží...

Prosba o modlitby

Prosím o modlitbu za záchranu manželstvo, o silu vytrvať vo viere a nádeji v uzdravenie nášho vzťahu a obmäkčenie srdca môjho manžela. Prosím o vzájomnú lásku, dôveru, súcit... Ďakujem.

prosba o modlitbu

Drazí, děkuji vám a stále prosím o modlitbu za děti a jejich rodiny. Pro Jitku, Milana, Marka a Janičku prosím o modlitbu za osvobození od zlého a od psychické poruchy, za dary uzdravení, pevné víry, za dary Ducha svatého, životní sílu, trpělivost, odpovědnost, pracovitost, vytrvalost, poctivost, lásku, vstřícnost a pokoru. A prosím o modlitbu za dar úplného uzdravení pro Anežku, Arnoštku a Pavla.

Návrat milovaného partnera

Moc vás z celého srdce prosím o to, aby můj nadevše milovaný našel ke mně cestu zpět. Děkuji tolik moc a modlím se za vás všechny

prosba o modlitbu za ty, kdo ji potřebují

Drazí, děkuji vám a stále prosím o modlitbu za děti a jejich rodiny. Pro Jitku, Milana, Marka a Janičku prosím o modlitbu za osvobození od zlého a od psychické poruchy, za dary uzdravení, pevné víry, za dary Ducha svatého, životní sílu, trpělivost, odpovědnost, pracovitost, vytrvalost, poctivost, lásku, vstřícnost a pokoru. A prosím o modlitbu za dar úplného uzdravení pro Anežku, Arnoštku a Pavla.

Početí dítěte

Dobrý den,

chtěla bych z celého srdce poprosit o modlitbu. Již dlouhou dobu se snažíme počít dítě, moc si se snoubencem přejeme přivést na svět božího tvora, nechceme se uchylovat k lékařské pomoci, protože se s takovými postupy neztotožňujeme. Budeme Vám moc vděční!

prosba o modlitbu za ty, kdo ji potřebují

Drazí, děkuji vám a stále prosím o modlitbu za děti a jejich rodiny. Pro Jitku, Milana, Marka a Janičku prosím o modlitbu za osvobození od zlého a od psychické poruchy, za dary uzdravení, pevné víry, za dary Ducha svatého, životní sílu, trpělivost, odpovědnost, pracovitost, vytrvalost, poctivost, lásku, vstřícnost a pokoru. A prosím o modlitbu za dar úplného uzdravení pro Anežku, Arnoštku a Pavla.

Prosba za návrat bývalého partnera.

Prosím o modlitbu za návrat bývalého partnera. Poprvé jsme se potkali v nevhodný čas. Moc děkuji

Prosba za brzke nalezeni zivotniho partnera

Prosim o modlitbu za brzky navrat byvaleho partnera a za zalozeni rodiny. Pokud neni tento navrat v souladu s Bozi vuli, prosim o modlitbu za brzke nalezeni zivotniho partnera a za zalozeni rodiny.

Prosba o uzdravení

Prosím o modlitbu za uzdravení mého strýce, který je ve vážném stavu v nemocnici s covid. Děkuji. Eliška

Uzdravení

Prosím o modlitbu za moje úplné uzdravení mozku, tak abych zase začala vidět a cítit světlo, děkuji, Tereza

Uzdravení

Prosím o modlitbu za vnitřní uzdravení. Jsem nevidomá maminka dvou maličkých dětí, třetí se narodí za dva měsíce. Jsem svázaná smutkem a beznadějí spojenou také s mým postižením, nedokážu uvěřit své hodnotě jako ženy a provází mě pochybnosti i o Boží dobrotě. Též prosím za naše manželství, často bojujeme, manžel opouští pravou víru a hledá v hinduismu. Moc děkuji a též vyprošuji požehnání vám všem!

prosba o modlitbu za ty, kdo ji potřebují

Drazí, děkuji vám a stále prosím o modlitbu za děti a jejich rodiny. Pro Jitku, Milana, Marka a Janičku prosím o modlitbu za osvobození se od zlého a od psychické poruchy, za dary uzdravení, pevné víry, za dary Ducha svatého, životní sílu, trpělivost, odpovědnost, pracovitost, lásku, vstřícnost a pokoru. A prosím o modlitbu za dar úplného uzdravení pro Anežku, Arnoštku a Pavla. A také prosím o modlitbu za obrácení hříšníků a za duše v očistci.

Manželská krize

Moc prosím za modlitbu za naše manželství. Udělala jsem mnoho chyb, neslyšela jsem, když mi manžel říkal, že se mu některé věci nelíbí. Já jsem ho nevnímala a byla jsem zahleděná do vlastní dokonalosti, manžela jsem hodně srovnávala s druhými, ve všem jsem se angažovala, vše jsem věděla nejlépe a manžela jsem brala jako stále nespokojeného stěžovatele... Byla jsem moc hloupá, moc jsem manželovi ublížila... Teď je naše manželství v troskách a muž mi vše vyčítá. V mnohém má pravdu.... Bylo pro mě těžké to přiznat sobě a pak i jemu... Dokázala jsem se podívat té ošklivé pravdě o sobě do tváře...manželovi jsem se omluvila a poprosila ho o odpuštění. On ale chce, abych dělala věci, které jsem dřív naslibovala...ja ale nemůžu, protože vím, že to bylo špatně... On mi ale nedokáže odpustit... Oba cítíme velikou bolest... Já nevím, jak odčinit, co jsem způsobila a jen čekám na manželovo odpuštění, které ale nepřichází... A krize se prohlubuje... A já mám pocit, že mě Bůh neslyší... Vůbec nevím, co mám dělat... Ježíši, prosím Tě, učiň zázrak a uzdrav naše manželství, všechny bolesti a zranění, naplň naše srdce láskou a pomoz nám odpustit si a začít znovu! Vyslyš moji prosbu, Ježíši...

Re: Manželská krize

Pán Vám už odpověděl.. - "Čiňte pokání a věřte evangeliu..." ON se už postará o ostatní.. Moc Vám žehnám..

Prosba o modlitbu v těžké situaci

Prosím o vyslyšení prosby k naléhavému vyřešení problému a sporu s manželem ohledně budoucího bydlení (jedině zázračný dar Boha může pomoci nalézt nám správné řešení).

Prosba

Prosím o modlitbu za obnovení vztahu, odpuštění a vzájemnou lásku. Prosím o uzdravení duchovních zranění v rodině a osvobození od vlivu zlého.
Pán Bůh zaplať ...

prosba o modlitbu za ty, kdo ji potřebují

Drazí, děkuji vám a stále prosím o modlitbu za děti a jejich rodiny. Pro Jitku, Milana, Marka a Janičku prosím o modlitbu za osvobození se od zlého a od psychické poruchy, za dary uzdravení, pevné víry, za dary Ducha svatého, životní sílu, trpělivost, odpovědnost, pracovitost, lásku, vstřícnost a pokoru. A prosím o modlitbu za dar úplného uzdravení pro Anežku, Arnoštku, Magdu a Pavla. A také prosím o modlitbu za obrácení hříšníků a za duše v očistci.

Rodina

Drazí přátelé...
moc prosím za tichou modlidbu za svoji rodinu a hlavně teď maminku.
Není ji dobře a zítra jde znovu na Bulovku.
Ať se jí udělá lepe...
Má krásná vnoučata od bratra a jednu, malou 3 letou ode mě...
Má svého manžela...
Ať se prosím zlepší a ještě nějaký čas s námi je.
Přišla jsem o pejska, který mi dával teplo... a najednou mi začne nemocně zlobit i maminka. Dcerka je malá, jsem s ní sama.
Z celého srdce si přeji, aby mamka toto dala.
S dcerou, s bratrem a jeho dětmi a jejím manželem ji velmi potřebujeme...

Prosím o malinkou modlitbu.

Velmi děkuji a přeji Vám mír v srdci a mnoho zdraví pro Vás a Vaše blízké!

Maruška

Šance

Prosím modlitbu o lásku MM. Miluju ho z celého svého srdce a vím , že i on. At se přestane bát a vše spolu zvládneme. Neumím si představit život bez něj. Dále prosím o zdraví pro mé všechny milované lidi, tvory. Taktéž o klid na Zemi. Žádná pandemie tu nebyla, ani není. Lidé žijte. Musíme bojovat za svobodu. Moc a Moc dekuju za cokoli

Prosba

Prosím o dobré vyřešení těžké situace a o pomoc. Děkuji

prosba o modlitbu za ty, kdo ji potřebují

Drazí, děkuji vám a stále prosím o modlitbu za děti a jejich rodiny, zvláště za dceru Jitku. Pro Jitku prosím o modlitbu za osvobození se od zlého a od psychické poruchy a za nástup do trvalé práce. A prosím o modlitbu za dar úplného uzdravení pro Pavla a Anežku.

Skrupulozita

Prosím o modlitbu za pokoj v duši a uzdravení z úzkostlivého svědomí, Moc děkuji.

Re: Skrupulozita

Je to lepší, chvála Bohu, děkuji za modlitbu!!! :-)

prosba o modlitbu za ty, kdo ji potřebují

Drazí, děkuji vám a stále prosím o modlitbu za děti a jejich rodiny, zvláště za dceru Jitku, pro kterou prosím o osvobození od zlého a od psychické poruchy a o nástup do trvalé práce. A prosím o modlitbu za dar úplného uzdravení pro Pavla a Anežku.

Rodina

Prosím o modlitbu za osvobození pro naši rodinu.
Prosím za maminku, její sestru a tatínka. Prosím za dospívající dceru a všechny naše děti. Prosím o dar rozlišování správné cesty. Děkuji.

prosba o modlitbu za ty, kdo ji potřebují

Drazí, děkuji vám a stále prosím o modlitbu za děti a jejich rodiny, zvláště za dceru Jitku, pro kterou prosím o osvobození od zlého a od psychické poruchy a o nástup do trvalé práce. A prosím o modlitbu za dar úplného uzdravení pro Pavla a Anežku.

Prosba o modlitbu

Prosím o modlitbu za osvobození od minulosti a i od záležitosti, která mě v současnosti sužuje, za Boží Ochranu a upevnění důvěry ve vztahu, který tím vším byl a je zkoušen. Děkuji.

Manželská krize dcery

Prosíme o modlitbu za manželství dcery, které je v těžké krizi. Děkujeme

Přidat nový příspěvek

BANNER NA VÁŠ WEB

Chcete-li si vložit na své stránky banner tohoto webu, stačí stáhnout si  tento obrázek , uložit na své stránky, a přiložit k němu odkaz: www.duchovniboj.cz

                      db.jpg (8,4 kB)