Novinky

Národní den modliteb

    Iniciátoři modliteb smíření protestantů a katolíků na Bílé hoře před třemi lety nás zvou k Národnímu dni modliteb. Je to příležitost se opět setkat a společně se modlit za vylití Ducha svatého na českou církev a za duchovní probuzení v našem národě.  

Celý článek

Papež František vyzývá k postu a modlitbě za mír na 17. října a 27.října

Papež František nás zve k modlitbě a půstu. Potřeba modlit se a postit za situaci ve světě je opravdu naléhavá.. Konflikty mají často tendenci se rozšiřovat a zasahovat další oblasti. I když se nepodaří to uskutečnit dnes, protože se k vám tato zpráva dostala pozdě, vždy to má svůj smysl i později.. Celé zprávy z webu církev.cz a vira.cz jsou zde a zde.

Celý článek

Odmítáme pandemickou smlouvu z dílny WHO

    Ve dnech 21.-30.5.2023 bude projednáván návrh tzv. pandemické smlouvy, který se snaží omezit svobodu projevu, zvýšit invazivní dohled a omezit naše občanské svobody pod záminkou "prevence pandemie", je téměř hotov. V této náročné době však nesmíme ztrácet naději. Pokud s textem na odkazu souhlasíte, neváhejte petici podepsat.

PODEPSAT PETICI ZDE

Celý článek

BANNER NA VÁŠ WEB

Chcete-li si vložit na své stránky banner tohoto webu, stačí stáhnout si  tento obrázek , uložit na své stránky, a přiložit k němu odkaz: www.duchovniboj.cz

                      db.jpg (8,4 kB)