Svědectví

    Už dlouho jsem zamýšlel přidat na tento web i tuto rubriku, jelikož svědectví k nám mluví svou jedinečnou řečí osobní zkušenosti. Sám apoštol Jan na začátku svého prvního listu píše: "Co bylo od počátku, co jsme slyšeli, co jsme na vlastní oči viděli, na co jsme hleděli a čeho se naše ruce dotýkaly, to zvěstujeme: Slovo života" (1Jan 1,1). A apoštol Pavel píše: "víra je ze zvěstování" (Řím 10,17). Chci zde tedy uveřejňovat některá svědectví, se kterými jsem se setkal či pochází z ověřitelných zdrojů.

Jako úvodní svědectví si dovoluji zde zařadit překlad článku (svědectví) z časopisu Healing Line - Summer 2017 floridské křesťanské služby Christian Healing Ministries, který autorka nazvala: PŘEKVAPENA NADĚJÍ: BŮH JE DOBRÝ, I KDYŽ SE DĚJÍ ZLÉ VĚCI - Prekvapena nadeji.pdf (85229)

  Přidávám zde odkaz na film Mariina země (slovenské titulky), který obsahuje autentická svědectví různých lidí, i populárních, o tom, jak Bůh zasáhl do jejich života. Film je koncipován jako trochu humorná detektivka, nicméně životní příběhy lidí zde pravdivé a oslovující. (neznamená to však, že souhlasím se vším obsahem webu TV GLORIA).

BANNER NA VÁŠ WEB

Chcete-li si vložit na své stránky banner tohoto webu, stačí stáhnout si  tento obrázek , uložit na své stránky, a přiložit k němu odkaz: www.duchovniboj.cz

                      db.jpg (8,4 kB)